На засіданні Марганецького виконкому

Новости

На засіданні Марганецького виконкому розглянуто понад 30 питань

25 10 17 vykonkom m

25 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, на якому було розглянуто понад 30 проектів рішень. Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 9 місяців поточного року й про організацію літнього оздоровлення та відпочинку в 2017 році.

Під час засідання було затверджено перелік ОСББ, які отримають 50-відсоткову компенсацію з місцевого бюджету за виконання робіт з поточного ремонту мереж внутрішнього електроживлення багатоквартирних житлових будинків. До цього переліку увійшли 10 будинків, які надали відповідні заяви та акти виконаних робіт.

Також на засідання було ухвалено інші важливі для життєдіяльності міста рішення.

TAGS: На засіданні Марганецького виконкому розглянуто понад 30 питаньПід час засідання було затверджено перелік ОСББрозглянуто понад 30 проектів рішеньЧергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …