Нарада з приводу зупинки водозабезпечення міста Марганець

Новости

Як стало відомо, 20 жовтня 2017 року в місті Дніпро відбулась нарада з приводу зупинки водозабезпечення міста Марганець через борги КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР» вже 26 жовтня цього року.

Марганец Инфо

Для вирішення цієї проблеми, яка склалася, було запрошено директора підприємства Петровенко І.Г. , представників ПАО «ДТЕК Днепрооблэнерго» , а також обов’язковою участю представника обраного мешканцями міста Марганець — голову міста Жадько О.А., яка відмовилась приймати участь у вказаній нараді, спираючись на те ,що в неї є більш важливі справи, ніж водозабезпечення всього міста. Замість себе відправила на нараду свого заступника Маргацьку О.М., яка на початку наради не вирішивши жодного питання, влаштувала сварку і одразу залишила нараду. Не зважаючи на цей інцидент, який показав відношення місцевої влади до важливіших проблем містян, багато питань було вирішено, але вже без представників місцевої влади.

TAGS: відбулась нарада з приводу зупинки водозабезпечення міста Марганець через борги КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР»Марганецьке ВУВКГнарада з приводу зупинки водозабезпечення міста МарганецьПАО «ДТЕК Днепрооблэнерго»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Жителі Дніпропетровщини та Кіровоградщини утворили «Ланцюг єдності»

Жителі Дніпропетровщини та Кіровоградщини утворили «Ланцюг єдності» На межі Дніпропетровської та Кіровоградської областей сьогодні відбулася акція «Ланцюг єдності». Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина». До акції долучилися декілька сотень жителів міст Кам’янське, Вільногірськ, Жовті Води, П’ятихатського та Криворізького районів Дніпропетровщини та прилягаючих регіонів Кіровоградщини. Взявшись за руки, …

Новости
Фото дня 21.01.2019. #Сніг…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
У Марганці на капітально відремонтованій дорозі з’явилися ями (ФОТО)

Про це у “Фейсбуці” повідомив місцевий житель Роман Лук’яненко, передає Depo.Дніпро.