Нарада з приводу зупинки водозабезпечення міста Марганець

Новости

Як стало відомо, 20 жовтня 2017 року в місті Дніпро відбулась нарада з приводу зупинки водозабезпечення міста Марганець через борги КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР» вже 26 жовтня цього року.

Марганец Инфо

Для вирішення цієї проблеми, яка склалася, було запрошено директора підприємства Петровенко І.Г. , представників ПАО «ДТЕК Днепрооблэнерго» , а також обов’язковою участю представника обраного мешканцями міста Марганець — голову міста Жадько О.А., яка відмовилась приймати участь у вказаній нараді, спираючись на те ,що в неї є більш важливі справи, ніж водозабезпечення всього міста. Замість себе відправила на нараду свого заступника Маргацьку О.М., яка на початку наради не вирішивши жодного питання, влаштувала сварку і одразу залишила нараду. Не зважаючи на цей інцидент, який показав відношення місцевої влади до важливіших проблем містян, багато питань було вирішено, але вже без представників місцевої влади.

TAGS: відбулась нарада з приводу зупинки водозабезпечення міста Марганець через борги КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР»Марганецьке ВУВКГнарада з приводу зупинки водозабезпечення міста МарганецьПАО «ДТЕК Днепрооблэнерго»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …