В місті Дніпро відбулось засідання комісії з питань комунальної власності

26 жовтня 2017 року в місті Дніпро відбулось засідання комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства Дніпропетровської обласної ради, на якій одним із питань була доповідь керівника КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР» Петровенко І.Г. про фінансові результати за 9 місяців роботи підприємства.

Після доповіді Петровенко І.Г. зауважень до роботи нового керівництва комісією висловлено не було.

Поточні проблеми, які на даний час вирішує нове керівництво КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР» пов’язані зі старими боргами, що накопичувалися роками. В тому числі борг за електропостачання та заборгованість населення за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.

Комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства Дніпропетровської обласної ради не залишає комунальні підприємства обласного підпорядкування без уваги та підтримки.

КП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР»

TAGS: в місті Дніпро відбулось засідання комісії з питань комунальної власностіжитлово-комунального господарстваКомісія з питань комунальної власностіКП «Марганецьке ВУВКГ» ДОР»Після доповіді Петровенко І.Г. зауважень до роботи нового керівництва

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …