З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання м.Марганець

Новости
З 1 грудня у двох містах Дніпропетровщини знижено тарифи на водопостачання

06 12 17 vodokanal

З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Марганець та м.Жовті Води відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради, яке було прийнято на останній в цьому році сесії. Про це повідомляє «Дніпроград» із посиланням на Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР.

Як зазначається в повідомлені, системна робота з управління підприємствами водопровідного господарства дає свої плоди не тільки з точки зору перспективи покращення їх економічного та технічного стану, а і з точки зору захисту інтересів споживачів.

«На жаль, через постійне зростання цін на ресурси, необхідні для виробництва води та водовідведення, зниження не надто велике. Але головне — вдається стримувати зростання тарифу. Та й зекономлені кошти споживачам точно не завадять» — повідомив заступник голови обласної ради Валерій Безус.

Відповідно до прийнятого рішення з 01.12.17р. тарифи на послуги зменшились для Жовтоводського водоканалу сумарно на 0,66 грн без ПДВ:

— на водопостачання — на 0,31 грн без ПДВ (або — 2,6%);

— на водовідведення — на 0,34 грн без ПДВ (або — 2,6%).

А також для Марганецького водоканалу сумарно на 0,59 грн без ПДВ:

— на водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) — на 0,24 грн без ПДВ (або — 2,2%);

— на водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — на 0,35 грн без ПДВ (або — 2,2%).

Джерело

TAGS: для Марганецького водоканалуЗ 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання м.МарганецьЗ 1 грудня у двох містах Дніпропетровщини знижено тарифи на водопостачанняЗнижено тарифи на водопостачання м.Марганець

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Новини України: Главу ПЦУ Епіфанія звели на престол: усі подробиці

У неділю, 3 лютого, відбулася інтронізація глави Православної церкви України Епіфанія. Церемонія пройшла під час літургії у Соборі Святої Софії Київської. (Щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки). Що потрібно знати про інтроназацію Епіфанія:

Новости
“Добре письмо – це і є молитва іконописця”

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Нещодавно свята Православна Церква відзначала день пам`яті святителя Марка Ефеського. З нагоди Дня Ангела видатного іконописця, художника та почесного громадянина міста Марка Дмитровича Продана, духовенство Нікополя, Покрову та Марганцю соборно завітало до тезоіменитого друга Української Церкви аби привітати його з цією духовною подією. Кожна зустріч …

Новости
Захмарні обіцянки влади та невіра містян…

Нещодавно, на початку лютого ми стали свідками того, що на площі Гірницької слави зникли лавочки. Ця новина обурила багатьох та викликало чималий ґвалт серед користувачів інтернету. У центрі міста і так повний занепад, а тут ще й таке…