«Новий Курс» Тимошенко змінив формат політики

Новости

У п`ятницю, 15 червня, в столиці відбувся національний форум «Новий курс України», ініційований головою політичної партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко. У Форумі взяли участь кілька тисяч учасників, серед яких — перший президент України Леонід Кравчук, політики, народні депутати різних скликань, представники церкви, митці, політичні та економічні експерти, дипломати, відомі фахівці у різних галузях: від охорони довкілля до нанотехнологій.

Зокрема, на думку політичного експерта Анне Бикової, саме об’єднання на одній платформі громадян з діаметрально протилежними політичними поглядами стала ключовою відзнакою Форуму. Про це експертка написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook: «На форумі «Новий курс України» — кілька тисяч людей. Політики, журналісти, блогери, артисти… Тимошенко зробила неможливе: зібрала на цьому майданчику тих, хто в інші часи не сів би за один стіл».

Схожу точку зору висловив й інший учасник заходу, політичний експерт Денис Гороховський. Він вважає, що Тимошенко створила новий політичний тренд, оскільки далеко не кожний політик має сили та сміливість запрошувати на свій захід не тільки своїх поплічників, а ще й опонентів. Про це Денис Гороховський зробив допис на своїй сторінці у соцмережі:

«Тільки сильний та впевнений у собі політик може запрошувати в гості ідейних опонентів. Хто не може — ті їй навіть не конкуренти. Це було дуже показово. Я навіть не уявляю, щоб, наприклад, Порошенко дозволив поставити йому стільки незручних та раніше неузгоджених питань».

Велике враження на експертів справив той факт, що всі вони напередодні форуму отримали особисті іменні запрошення з підписом Юлії Тимошенко. Багато з них ділилися у Фейсбуці світлинами із запрошеннями та давали раду іншим партіям змінювати формати партійних зборів на користь відкритого спілкування.

Серед них — голова Інституту публічної політики та консалтингу ІНПОЛІТ Сергій Биков, який назвав проведення форуму «Новий курс України» унікальною ініціативою, на яку не наважився жоден інший кандидат у президенти:

«Цей форум — вихід на новий технологічний рівень. Ще ніхто з кандидатів в президенти не ініціював широкого експертного та громадського обговорення стратегії розвитку країни. Цей хід Юлії Тимошенко підтверджує, що вона залишається єдиним стратегічним політиком в Україні».

Окремо слід зазначити, що лідерка «Батьківщини» знаходилася на Форумі впродовж усього дня та особисто модерувала усі експерті панелі. Це не залишилося поза увагою учасників форуму та запрошених експертів. Наприклад, політичний експерт Василь Вакаров надав такий коментар з цього приводу:
«Дві речі: присутність лідера (від початку й до завершення Форуму) та участь лідерів громадської думки та експертів зробило цей Форум відмінним від інших, які я відвідував раніше».

Зазначимо, що Юлія Тимошенко анонсувала проведення наступного форуму у серпні цього року. Його центральною темою стане обговорення нового економічного курсу країни.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Новини України: Главу ПЦУ Епіфанія звели на престол: усі подробиці

У неділю, 3 лютого, відбулася інтронізація глави Православної церкви України Епіфанія. Церемонія пройшла під час літургії у Соборі Святої Софії Київської. (Щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки). Що потрібно знати про інтроназацію Епіфанія:

Новости
“Добре письмо – це і є молитва іконописця”

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Нещодавно свята Православна Церква відзначала день пам`яті святителя Марка Ефеського. З нагоди Дня Ангела видатного іконописця, художника та почесного громадянина міста Марка Дмитровича Продана, духовенство Нікополя, Покрову та Марганцю соборно завітало до тезоіменитого друга Української Церкви аби привітати його з цією духовною подією. Кожна зустріч …

Новости
Захмарні обіцянки влади та невіра містян…

Нещодавно, на початку лютого ми стали свідками того, що на площі Гірницької слави зникли лавочки. Ця новина обурила багатьох та викликало чималий ґвалт серед користувачів інтернету. У центрі міста і так повний занепад, а тут ще й таке…