Самый лучший садик Украины будет открыт на Днепропетровщине, – Резниченко

Новости

В Днепропетровской области в пгт Обуховка построят самый лучший детский садик Украины.

Об этом сообщил в Facebook председатель ДнепрОГА Валентин Резниченко.

Самый лучший садик Украины будет открыт в Днепропетровской области.

Это — детский сад в Обуховке. Запроектирован архитекторами из Днепра.

Солнечные батареи на террасе. Отапливать его будет собственная котельная на альтернативных видах топлива. Это значит, что тепло будет тогда, когда необходимо, плюс, круглосуточная подача горячей воды.

Идут последние приготовления к открытию, а также мойка и чистка перед расстановкой мебели и оборудования.

Таких садиков государство еще никогда не строило. Мы построили за год. Точно такой же садик начнем строить и в Марганце.

Кроме садика в Обуховке, сейчас в Днепропетровской области строим «с нуля» еще пять садиков – Подгородном, Илларионово, Каменском, Покровке и Старых Кодаках, – написал он.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Соціологія: Юлія Тимошенко та «Батьківщина» — лідери народної підтримки

         Юлія Тимошенко з різницею майже у два рази випереджає найближчих своїх конкурентів у президентському рейтингу. Такими є результати спільного соціологічного дослідження, проведеного зусиллями трьох соціологічних компаній (КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група Рейтинг). Юлію Тимошенко у боротьбі за посаду президента готові підтримати 21% тих, хто визначився з вибором та …

Новости
«Батьківщина» відстояла призначення позачергової сесії Дніпропетровської обласної ради

Фракція «Батьківщина» відстояла призначення позачергової сесії Дніпропетровської облради, яка має відбутися сьомого грудня цього року. Як повідомляє прес – служба обласного партосередку, цьому передували тривали дискусії і консультації. Адже провладні депутати чинили спротив такому рішенню. На сьогодні під погодженим текстом звернення Дніпропетровської обласної ради до президента України з вимогою скасувати …

Новости
ДТП на мосту…

Фото групи: Типовий Марганець Сьогодні, 13.11.2018 р. сталося ДТП на Миколаївському мосту. За інформацією джерел військовий транспорт не впорався з керуванням та зіштовхнув автомобіль Mercedes , який стояв на перехресті у кювет. Потерпілих немає.