На Дніпропетровщині медичний персонал центральної лікарні вимагає гідну заробітну плату…

Новости
Lykarnya
Марганецкий очевидец

31 жовтня 2018 року працівники Комунального закладу “Марганецька центральна міська лікарня”Дніпропетровської обласної ради” провели флешмоб, стосовно того, що увесь медичний персонал вимагає гідну оплату за їх роботу та повагу яку вони надають пацієнтам. Раніше фінансування медичного закладу м. Марганець відбувалося на 100% з державного бюджету. Внаслідок «реформування галузі» фінансування з державного бюджету стало складати лише 50%, а інші 50% за рахунок коштів міського бюджету. Внаслідок чого і немає підвищення заробітної плати, а ще і планують провести скорочення. Як говорить міський голова Олена Ж.: Більшість того, що існує в м. Марганець не є рентабельним, це і бібліотеки, дитячі клуби для інвалідів та дітей, а тепер й ще й міська лікарня з їх мед. персоналом. Що взагалі грошей бракує в бюджеті.

Як ми бачимо, то коштів достатньо. Завдяки програми децентралізації, фінансування в місті стало набагато більше, але в місцевій владі сидять корупціонери та хабармени. Мало того, що вони отримають завищену заробітну плату і ще ж стільки премій, так ще і вимагають хабарі з підприємців та громадян, також грабують містян на будівництві (ремонт музею, а саме заміна вікон та гіпсокартон – близько 40 тис. $) та всіляких проектах (створення нового пляжу поблизу кладовища – близько 43 млн. грн.), переводять значні суми собі на піар у місцевих ЗМІ ті інше. Позбавившись цієї корупційної схеми, гроші будуть дійсно йти на благоустрій та оплату тих, хто працює.

Читайте також: Жадько робить все, аби залишитись на своєму місці…

Ми підтримуємо працівників міської лікарні у їх прагненні отримувати нормальну європейську заробітну плату та соціальний захист…

45143359_343496379542816_1541030164111032320_n
Марганецкий очевидец

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …