На Дніпропетровщині мер разом із начальником відділу освіти виступає проти конкурсів антикорупційного характеру…

Новости
577865_news
Марганецкий очевидец

Якось навесні 2017 року, за ініціативи Марганецького осередку «СТОП КОРУПЦІЇ» протягом місяця березня серед дітей шкільних закладів проходив конкурс малюнку – «СТОП КОРУПЦІЇ». Метою цього конкурсу було побачити корупцію очима дітей та привити молодому підростаючому поколінню принципову позицію щодо боротьби з нею.
В місті 10 шкільних закладів, але на жаль прийняли участь лише два – це школа №3 та гімназія (ЗОШ №6). Інші заклади вирішили не приймати участь мабуть побоюючись подальшої агресії з боку місцевих корупціонерів при владі.

Після цього заходу, на керівників цих закладів Куржанову та Борщевську пішов тиск з боку мера міста Марганець Жадько та начальника відділу освіти Кострикіної, а Наталію Іванівну взагалі згодом звільнили за її проукраїнську позицію.

Читайте також: На Дніпропетровщині суд зробив подарунок міському голові на її день народження…

Після цього конкурсу, у якому із задоволенням приймали участь діти, пані Кострикіна вирішила прийняти наказ, у якому було оголошено про заборону проводити будь-які конкурси, вікторини й інші масові заходи та їх зйомку сторонніми організаціями.

45685741_340817733162821_4734338911327748096_n
Марганецкий очевидец

І ось нещодавно, на сайті Судової влади України з’явилась публікація стосовно того, що Марганецький міський суд Дніпропетровської області оголошує творчий конкурс малюнку серед школярів м. Марганець на тему «Правосуддя очами школярів». З нагоди відзначення 15 грудня 2018 року Дня працівників суду, в Марганецькому міському суді Дніпропетровської області проводиться творчий конкурс малюнків і творів серед учнів будь-якої вікової категорії загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів міста Марганець на тему «Правосуддя очами школярів».

45721203_191672295103187_4900994585989218304_n
Марганецкий очевидец

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» виступає за будь-які конкурси та заходи для дітей. І нам цікаво, що з цього приводу скаже Жадько разом із Кострикіною. Всі вже добре розуміють категоричне ставлення влади до конкурсів подібного плану на тему хабарів та інших злочинів, тому що сама місцева влада має пряме відношення до цього. Вони не тільки забороняють учням малювати своє бачення цих злочинних дійств, а й місцевим ЗМІ писати будь-яку інформацію про це. У місті існує найжорстокіша цензура, але всім рот не закриєш і правда все одно переможе. За три роки правління цієї влади, кількість мітингів та позовів в суди, було стільки, скільки не було їх за всю історію міста. В судах лежать десятки, як кримінальних, так і адміністративних позовів. При підтримці посіпаки Олени Жадько, пана Приймака було розграбовано КП Тепломережа та була спроба продати подаровану місту Марганець підмітально-прибиральну машину й інше майно територіальної громади. Про пана Приймака, жителя м. Нікополь, ми готуємо іншу публікацію і вже зовсім скоро Маргачани зможуть з нею ознайомитись.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …