«НОВЕ ЖИТТЯ» Марганецького водоканалу від «крізіс-менеджера» Петровенко.

Новости

19554768_1680426835369848_230105251708172062_n
Марганецкий очевидец

Як ми вже неодноразово зазначали в своїх статтях:

Замовні байки від КП “Марганецьводоканал” на одному з інтернет-видань області…

Адвокат за 170 тисяч і борги за енергію в 19 мільйонів – як “кризовий менеджер” Марганецького водоканалу виводить підприємство з кризи

Місто стало заручником «ЧП Петровенко»…

На Дніпропетровщині керівник Марганецького водоканалу проводить непрозорі тендери…

Головне гасло не тільки Марганецької влади, а й керівника Марганецького водоканалу – постійна брехня!

Марганчани стали заручниками корупційних дій керівника водоканалу?!

з приходом до керівництва місцевого водоканалу «крізіс-менеджера» Петровенко підприємство повністю погрузло в корупційних схемах та цілковитій брехні з уст керівника. Всі байки про виведення підприємства з кризи всім добре відомі – це і зростання боргів за електроенергію, зростання боргів зі сплати податків, не виконання ремонтних заходів, не придбання матеріалів для ремонтів та багато іншого. Все це відбувається за умови непрозорих високих тарифів ( які доречи за своїм підписом без обговорень подавала саме пані Петровенко). Аналізуючи складові тарифу ми бачимо, що в структурі тарифу було закладено дуже багато коштів і на ремонти, і на сплати податків, і на виконання інвестиційних програм. За цей час не зроблено НІЧОГО – крім підвищення заробітних плат для себе та наближених осіб та неймовірного «роздування» штатів УПРАВЛІННЯ з «захмарною» зарплатою ( знов же для працевлаштування наближених осіб). Як приклади – це і заступник керівника з незрозумілих питань, купа юристів, створення якогось штату служби безпеки, прийняття невідомо за що відповідаючого начальника лабораторії з контролю за виробництвом, всілякі старші бухгалтери, заступники начальників відділів… І все це за НАШІ З ВАМИ КОШТИ!

Проаналізуємо де які заробітні плати:

Начальник – 60 тис.грн.

Головний інженер – 40 тис.грн.

Заступник начальника – 25 тис.грн.

ТРИ юриста – по 20 тис.грн

Головний бухгалтер та головний економіст – по 25 тис.грн.

Інженер програміст (цікаво скільки програм зробив?) та інженер з постачання – по 18 тис.грн.

Начальник лабораторії по контролю виробництва, старші бухгалтера – по 15 тис.грн.

Юрист в Дніпропетровську («мертва душа» на підприємстві) – 20 тис.грн.

Це все «ЕЛІТА»!

Ну і для прикладу «обслуга» «ЕЛІТИ» – начальники цехів, головний енергетик – по 10тис.грн., завідуючі лабораторій, інженера цехів, майстри – по 6 тис.грн., слюсарі, електрики, газоелектрозварювальники – по 5 тис.грн., машиністи, лаборанти, хлораторники, фільтрувальники, підсобні робітники – по 3 тис.грн. Як бачимо підприємство дійсно перетворилось на ЧП «ПЕТРОВЕНКО і КО».

І все це відбувається при мовчазній згоді «кишенькової» профспілки – адже пані Петровенко ще й всі профспілкові взноси використовує на свій розсуд. При цьому простим робітникам не виплачуються ні понаднормові, відсутнє преміювання «неугодных» – як каже всім пані Петровенко – «вони не в тій лодці пливуть». Тобто всі повинні обслуговувати тільки її та їй наближених осіб.

35303805_199263197370564_4710385109918810112_n
Марганецкий очевидец

Останнім часом до нас звертається багато простих працівників з проханням втрутитись в ситуацію та притягти до відповідальності винних. Ми обов’язково втрутимось та не дамо далі чинити цей безлад. Нагадаємо, що саме за нашими заявами розслідуються справи про «захмарні» тарифи та про призначення пані Петровенко самою собі розміру заробітної плати та премій.

В наступних статтях ми розповімо дуже багато цікавих фактів. Далі буде…

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Новини України: Главу ПЦУ Епіфанія звели на престол: усі подробиці

У неділю, 3 лютого, відбулася інтронізація глави Православної церкви України Епіфанія. Церемонія пройшла під час літургії у Соборі Святої Софії Київської. (Щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки). Що потрібно знати про інтроназацію Епіфанія:

Новости
“Добре письмо – це і є молитва іконописця”

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Нещодавно свята Православна Церква відзначала день пам`яті святителя Марка Ефеського. З нагоди Дня Ангела видатного іконописця, художника та почесного громадянина міста Марка Дмитровича Продана, духовенство Нікополя, Покрову та Марганцю соборно завітало до тезоіменитого друга Української Церкви аби привітати його з цією духовною подією. Кожна зустріч …

Новости
Захмарні обіцянки влади та невіра містян…

Нещодавно, на початку лютого ми стали свідками того, що на площі Гірницької слави зникли лавочки. Ця новина обурила багатьох та викликало чималий ґвалт серед користувачів інтернету. У центрі міста і так повний занепад, а тут ще й таке…