Параноя пана Приймака у Facebook…

Новости
1_pozhar_marganec
Марганецкий очевидец

Останнім часом, після серії викривальних публікацій Марганецького осередку ГО “Стопкорупції” на сайті “Марганецкий очевидец”, у місцевої влади почалась параноя. Так, 10 листопада 2018 року в Марганці зникло електропостачання. Справа звичайна, як для нашого міста. Нагадаємо всім, 2016 року, коли компанія ДТЕК прохала марганецьку владу не поспішати з переходом на електроопалення, а дати їм 2-3 роки для посилення електромереж.

45767880_329964204223774_4709510585857867776_n
Марганецкий очевидец

Жадько ж не почула та зробила своє діло, знищила КП Тепломережа і після цього у людей почалися проблеми з напругою, місто сиділо без світла й тепла у холоді. І ось сьогодні, на особистій сторінці у Facebook, пан Приймак почав розповідати про якусь зраду стосовно відсутності електронапруги в нашому місті…

Screenshot_2018-11-10 (2) Приймак Андрей
Марганецкий очевидец

Нікопольчанина Приймака Андрія Вікторовича, як заступника міського голови Жадько, затвердили на сесії першого грудня 2016 року – 17 за, депутати та мер, напевно вони всі думали, що людина з іншого міста, без технічної освіти і без досвіду в роботі в даній сфері зможе вирішувати тут, у нас комунальні питання. Після чого міський голова озвучила депутата-посіпаку Швеця додати ще один голос, чим порушили законодавство та регламент. У пана Приймак не вистачило чоловічої мужньості визнати те що не він пройшов. А після спотворення результатів, коли пан Швець додав ще свій голос, той з радістю погодився з фальсифікованим голосуванням, бо дуже хотів зайняти цю посаду.

А ось епізод цієї сесії:

І такі спеціалісти майже у всьому виконкомі: хабармени та корупціонери дорвалися до влади.

А що ж насправді трапилось у ночі можна почитати на сайті “Событие”:

10 ноября в 03:42 в Службу спасения «101» поступило сообщение о пожаре на территории электростанции по улице Промышленная города Марганец.

На место вызова направили спасателей 33-й государственной пожарно-спасательной части Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

По прибытию пожарных на место происшествия выяснилось, что пожар возник в масляном выключателе закрытого распределительного устройства на 6 кВт. Площадь пожара составила 2 м кв.

В результате пожара временно было приостановлено электроснабжение в городе Марганец. Были проведены работы по восстановлению электроснабжения по резервной сети.

Погибших и пострадавших нет.

Пожар удалось локализовать в 04:25 и ликвидировать в 04:50.

К ликвидации пожара привлекались 5 человек личного состава и 1 единица пожарно-спасательной техники Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области.

2_pozhar_marganec
Марганецкий очевидец

Причину пожара устанавливают правоохранительные органы.

По состоянию на 06:15 электроснабжение было восстановлено.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Новини України: Главу ПЦУ Епіфанія звели на престол: усі подробиці

У неділю, 3 лютого, відбулася інтронізація глави Православної церкви України Епіфанія. Церемонія пройшла під час літургії у Соборі Святої Софії Київської. (Щоб подивитися відео і фото, доскрольте до кінця сторінки). Що потрібно знати про інтроназацію Епіфанія:

Новости
“Добре письмо – це і є молитва іконописця”

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Нещодавно свята Православна Церква відзначала день пам`яті святителя Марка Ефеського. З нагоди Дня Ангела видатного іконописця, художника та почесного громадянина міста Марка Дмитровича Продана, духовенство Нікополя, Покрову та Марганцю соборно завітало до тезоіменитого друга Української Церкви аби привітати його з цією духовною подією. Кожна зустріч …

Новости
Захмарні обіцянки влади та невіра містян…

Нещодавно, на початку лютого ми стали свідками того, що на площі Гірницької слави зникли лавочки. Ця новина обурила багатьох та викликало чималий ґвалт серед користувачів інтернету. У центрі міста і так повний занепад, а тут ще й таке…