Гроші вкрали – прикриємося дітьми!

Новости
0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Місто Марганець за часи «царювання» пані Жадько на посаді міського голови перетворився дійсно на унікальне місто, де корупція квітне і розмножується зі швидкістю розповсюдження амброзії (до речі з якою міська влада теж не бореться). Ми вже не одноразово розповідали і про засмічення території, і про розкрадання тепломережі, і за спробу крадіжки підмітально-прибиральної машини – і ще багато чого іншого…

Але мова зараз не про це – ми раніше зазначали в своїх статтях:

Скільки ще буде брехати міський голова Олена Жадько?!

В м. Марганець міська влада намагається спаплюжити програму Президента…

що існує дуже гарна програма Президента України по придбанню житла для дітей сиріт. Ось і Марганецька міська рада долучилась до цієї ініціативи. На сесії ради було прийнято рішення про придбання будинків і квартир. На перший погляд це дуже важливі рішення – адже основне – це придбання житла для будинків сімейного типу та для дітей – сиріт. Це за ініціативи Президента України П. Порошенка Кабінетом міністрів прийнята постанова та виділені кошти місцевим бюджетам для цих цілей. На тій сесії ці всі рішення були прийняті більшістю голосів. Проти виступили лише 5 депутатів, які висловлювали свою незгоду в зв’язку з вартістю цих будинків та квартир. З цього приводу заступник міського голови Приймак А.В. навіть випустив гнівний пост у фейсбуці – що мовляв деякі депутати ПРОТИ сиріт.

DSC_0103
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
25204396808_c50f841c31_o
Марганецкий очевидец

Цинізм висловлювань посадовців міської ради «зашкалює»!!! Взагалі останнім часом вони не в змозі стримувати свої емоції та публікують багато чого цікавого.

Параноя пана Приймака у Facebook…

Як ми вже зазначали Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звернувся до правоохоронних органів з заявою про розкрадання бюджетних коштів при виконанні програми Президента по придбанню житла для дітей – сиріт та будинків сімейного типу, де придбані будинки та квартири за завищеними цінами, та й ще підроблені документи стосовно житлових площ цих будинків. Справа наразі розслідується – вивчаються документи, допитуються свідки, проводиться експертиза. Здавалося б що посадовці міськради повинні самі бути зацікавлені в справедливості та об’єктивності розслідування. Але не в Марганці. У «нашої» влади ( а по простому банди) все навпаки – і документи не дають, і розслідування всіляко гальмують – бо все дуже просто – будинки придбали : житловий будинок №1 – 62 тис.дол. США, житловий будинок №2 – 41 тис.дол. США,

46521054_1086367778203866_2206088236235751424_n
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ

житловий будинок №3 – 66,5 тис.дол. США.Так ось чому так репетували пан Приймак та пані Жадько – ну звісно ж ціни ж дуже привабливі для бюджету. А може для вашої кишені? Дійсно дуже цікава та велика афера – але ми вже і не здивовані – машину підмітальну вкрасти лише дивом не вдалось, тепломережі розікрали – тепер і до дітей – сиріт та дитячих будинків сімейного типу добрались! Пан Швець напевно теж біля корита – як же пояснити інакше поведінку голови бюджетної комісії? Так не шановні – ви можете спотворити любу гарну справу!
Нещодавно міський голова Жадько наголосила, що в афері задіяна ДніпроОДА.

Але як нам стало відомо – рішення стосовно будинків та їх ціни приймали саме Марганецькі високопосадовці.

І ось новий хіт від члена цієї комісії, яка вибирала ці будинки – це спочатку опублікований пост в мережі Фейсбук, а згодом швиденько видалений!

46508798_1104864946329791_2781262551344742400_n
Марганецкий очевидец

Тобто аферу провернули, грошенята платників податків вкрали – а тепер будемо прикриватись дітьми, щоб не притягли до відповідальності! Нікому нічого не нагадує? Так вчиняють лише нелюди без честі та гідності!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

P/S На жаль інформацію по будинку, яку нам надали інсайдери, не є достовірною. Ми вибачаємось та будемо більш уважнішими. Ще раз дякуємо усім небайдужим містянам Марганця за вашу пильність.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …