Свято Збройних Сил України разом з нашими захисниками на полігоні…

Новости
DSC_0029
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

6 грудня 2018 року, з нагоди Свята, з ініціативи Ради Церков нашого краю, Асоціації УБД Нікопольщини та ГО “Гармата” був підготовлений концерт для наших воїнів – захисників та зібрана волонтерська допомога від небайдужих мешканців міста Нікополь. В свою чергу висловлюємо щиру подяку за надання великого автобусу Генеральному директору ПАТ “НЗФ” Володимиру Семеновичу Куціну. Ця поїздка відбулася в дусі любові і вдячності до наших кращих синів України, яки виборюють незалежність нашої Держави на сході. Святковий концерт підготовлений Радою Церков підняв настрій та мотивацію наших бійців. Від імені керуючого Дніпровською єпархією преосвященного владики Симеона з вітальним словом виступив благочинний міста Марганець отець Тимофій Редько та настоятель Свято-Покровського Храму міста Нікополь отець Павло Черкасов. Виступи лунали також від голови Асоціації УБД Володимира Федорова й від Ради Церков пастора Віктора Хлонь. Гостинці від нікопольців були передані до воїнів за що вони склали щиру подяку, нагородивши подячною грамотою ініціаторів цього заходу.

DSC_0005
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0022
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0019
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
47574225_755375824821242_9011844472325013504_n
Марганецкий очевидец

Православна Нікопольщина

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …