Нас читають по всій країні й не тільки…

Новости

twitter-objavil-vojnu-internet-trolljam_rect_bfb027277918687a8ef9c0a2235a95c9
Марганецкий очевидец

Марганець місто маленьке, яке позбавлене всього того, що повинно було б бути. Культура тих, хто прийшов до влади повністю відповідає сільській місцевості, особливо це стосується їхньої манері спілкування з людьми, що підкреслює весь рівень розвитку особистості. Ми вже писали раніше, щоб коментарі на нашому сайті були більш конструктивними, наповнені продуктивним змістом і спрямовані на розвиток та благоустрій нашого населеного пункту. Але як ми бачимо, більшість з того, що пишуть наші фоловери не відповідає тематиці та й містять образливі вирази по відношенню до інших, особливо коли з’являються якісь публікації і людині нічого більше казати, то воно починає переходити на особистості. Працівники виконкому замість того, щоб відпрацьовувати кошти платників податків, роблять тільки те, що захищають свого хазяїна під різними ніками, тим паче ми бачимо і ай-пі адресу коментатора, і його пошту (яка частіше вигадана), то виникає тільки одне бажання видалити та заблокувати, щоб ця істота не порушувала ауру любові та порозуміння, яке існує в інтернеті… Всім миру та щастя!

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …