Марганчанин просить допомоги, щоб побороти рак…

Новости

Screenshot_2018-12-27 Олександр просить допомоги, щоб побороти рак(1) Олександр у свої 49 років вже 10 з них намагається остаточно здолати діагноз множинна мейлома С90.0 3 ст. по Дьюрі- Сальмон генералізована форма з ураженням плоских кісток скилет.

«З 2008 року проходжу кожні два місяці курси ПХТ (хіміотерапії) в місті Дніпрі в відділенні онкогематології. Всі ці роки наша сім’я всіляко намагалася впорається сама. Всі препарати, купували самі. Але зараз стан погіршується і хімії доводиться проходить частіше, грошей вже просто немає. А жити дуже хочеться. Тому довелося переступити через свою гординю і звернеться за допомогою до небайдужих до горя», – каже Саша

«Поки я намагаюсь з усіх сил радіти кожному дню в своєму житті і вірити в людську доброту, яка допоможе мені зібрати потрібну суму і перемогти в цій війні зі смертю. На жаль, лікування дуже дороге, і таких грошей самому мені годі й шукати. А без грошей (як не страшно це звучить) я приречений», – додає чоловік.

Реквізити для допомоги:

Карта Ощадбанку 5167 4901 1181 4191 Козирь Олександр Сергійович

Джерело: ТСН

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …