Хто людей питає, той і розум має…

Новости
04.01.2019
Марганецкий очевидец

У кожному місті центр є центр. Він є візитівкою містян. Що можна сказати про наш Центр? Марганцем керують люди, які переоцінюють свою значність. Сквер ім. Шевченко постійно стоїть в непроглядній пітьмі і повільно перетворюється в покинутий пустир, а виконком сяє всіма барвами веселки. Хоча повинно бути якраз навпаки. Пріоритетом є люди, тому для них повинно горіти світло і “ватної” місцевої владі не зрозуміти, що Кобзарю необхідно віддавати шану. Він зобов’язаний бути при світлі. Ми вирішили сьогодні, ввечері о 18:00 пройтися алеєю скверу і показати всю абсурдність цієї ситуації. У цьому місці гуляла молодь і діти, але на жаль на відео ви цього не побачите, дуже темно, особливо на дитячому майданчику. Але ж раніше, всього пару років тому тут працювали ліхтарі. Все літо ми зверталися до Марганецького виконкому, щоб вирішити дану проблему, на що нам відповідали, що немає коштів на заміну лампочок. Може громаді вже пора почати вирішувати, що важливіше для міста: пофарбувати в триколор бордюр або купити світлодіодні лампи?!

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …