“Дуже багато фактури, дуже багато досліджень і аналітичної роботи, і це нам дуже допомагає” – речник ГПУ відзначив роботу журналістів “СтопКору”

Новости

cropped-stopcor_logo_1000x1000px_150dpi-1Ми побували в десятках міст і проїхали тисячі кілометрів. Ми ризикували здоров’ям та власним життям. Ми перевірили тисячі держзакупівель, сотні декларацій та реєстрів. І все для того, щоб оприлюднити найгучніші факти корупції.

Підбиваючи підсумки минулого року, журналіст Ася Глуцька поспілкуваласт з речником ГПУ Андрієм Лисенко, який відзначив роботу журналістів саме команди “Стоп Корупції”. “Що стосується програми “Стоп Корупції” яка виходить на 5 каналі, то рівень підготовки ведучих і тих хто робить цю програму дуже високий. Дуже багато фактури, дуже багато досліджень, і аналітичної роботи, і це нам дуже допомагає” – зазначив речник Генеральної прокуратури України.

А усі найбільш значущі події та найяскравіші моменти минулого року – у сюжеті Асі Глуцької:

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
День Соборності у Марганці

22 січня 2019 року в Марганці вишикувалися люди від клубу Дніпро до виконкому, ось що вийшло…

Новости
Конкурси для відводу очей або як влада в Марганці обкрадає всіх містян…

Як ми писали вчора, сьогодні 22 січня 2019 року повинен був пройти аукціон щодо тендеру по Санітарному очищенню вулиць міста. Ми вивчали документацію та вимоги стосовно того, хто здатен перемогти. Також за інформацією інсайдерів нам вже було відомо, що КП “Центр комунальних послуг та комунального майна територіальної громади м. Марганця” …