І знов перемога! Дякуємо всім за підтримку!

Новости

1471170454_20140422185037nСьогодні в м. Дніпро пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу освіти Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР в конкурсі приймали участь два претендента Куржанова Наталія Іванівна і Прутка Ірина Анатоліївна.

Наталія Іванівна пропрацювала 43 роки, з яких 15 років на посаді директора Марганецької ЗОШ l-lll ступенів № 3 Марганецької міської ради. Вчитель вищої категорії, звання “вчитель -методист “, Відмінник освіти України, за розвиток шкільної освіти нагороджено знаком Василя Сухомлинського. Куржанова Н.І. – це не тільки вчитель, а і патріот, принципова людина, волонтер та політичний і громадський діяч.

45434277_1425190957583714_8517014787572367360_n
Марганецкий очевидец

Нагадаємо 3 січня 2018р. Куржанову Н.І. в порушення законодавства України було звільнено з посади директора Марганецької ЗОШ l-lll ступенів № 3 Марганецької міської ради, лише через те що міський голова м. Марганець Жадько зневажає все Українське!!!

На захист Куржанової встали активісти, волонтери, депутати всіх рівнів, та багато небайдужих мешканців нашого міста.

Читайте також: БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

Членами комісії були: Лук’яненко В.В. Гиренко Л.А., Прохоренко В.А., Максимішіна Л.І. Гравченко А.Ю., Жданов А.А., Сиченко В.В., Гарнюк Л.Г., Лозова О.Ю.

Куржанова Наталья Іванівна переконала більшість членів комісії, які проголосували наступним чином за – 6, проти – 2 (Максимішіна Л.І. і Гравченко А.Ю. працюють у КЗО Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР)

За Прутка І.А. проголосували: за – 2, проти – 5 утрималась – 1.

Ми також вітаємо Наталію Іванівну з перемогою на конкурсі та бажаємо плодовитої праці у цьому закладі!

P.S. Працівники КЗО Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР: Прутка І.А., Максимішіна Л.І. і Гравченко А.Ю. приймали участь у всіх підозрілих фінансових операціях, про що ми розповімо трохи пізніше у наших наступних публікаціях.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …