Спалені автівки, побиття і погрози: як у Марганці намагаються перешкодити викриттю корупційних схем та оборудок

Новости
0_165697_fea1d541_orig-width904-height491-border0-titlecorruption
Марганецкий очевидец

Журналіста Володимира Садикова та його колег з осередку марганецького осередку ГО “Стоп Корупції” знають далеко за межами Дніпропетровської області. Його фото облетіли сторінки соціальних мереж, а сам Володимир довго оговтувався у лікарні після зухвалого побиття.

DSC_0610
Марганецкий очевидец. Фото: Надії Садикової

«Володимир Садиков увійшов до так званого списку Гандзюк. І він в цьому списку, що дійсно оці всі проблемні питання не вирішуються, і є… остерігаємся за життя і таке інше», – розповідає представник регіонального осередка ГО «Стоп Корупції» м. Марганець Сергій Хникін, – «Але завдяки тому, що ми не самі, є підтримка людей… То руки не опускаємо і продовжуємо боротись. Правда переможе!».

А от пану Хникіну – спалили автівку. Як і його колезі – Роману. До речі, неймовірно, але працюючи у місцевому водоканалі, Хникін постійно викриває корупційні схеми та оборудки власного керівництва.

vodokanal_marg
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

«Погрози звільнення з боку керівництва, тому що я займаюсь цими розслідуваннями і намагаюсь всіляко перешкоджати їхній корупційній діяльності – це постійно. На мене намагаються якісь незрозумілі перевірки направляти… Але я завжди кажу – якщо за душею немає ніякого криміналу, то людям відкрито і чесно дивитись в очі, і немає проблем в тому, щоб відстоювати», – зазначає активіст.

Попри нелегкі умови роботи, Марганецький осередок виявляє такі зухвалі та гучні історії, що дивуються навіть у столиці.

Одна з найяскравіших справ у Марганці в цьому році – це розслідування «СтопКору» стосовно придбання житла за державні кошти для дітей-сиріт. Було придбано будинки, на які, за даними правозахисників, підроблено документи в порушення Постанови Кабміну, згідно житлових та інших площ, і завищено ціну майже вдвічі. З цього приводу проходить досудове розслідування, наразі проводяться експертизи, і ця справа інтенсивно розслідується. Тому сподіваємся, що скоро вона дійде певного логічного завершення.

«СтопКор» слідкуватиме за цим процесом. Подробиці найбільш резонансних розслідувань «Стоп Корупції» на місцях – у матеріалі Наталії Мальцевої:

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …