“З пані Жадько я знайома з початку 90-тих років. Коли вона працювала вчителькою початкових класів, а я – директором середньої школи №10”: інтерв’ю Куржанової Н.І.

Новости

31881075168_062ab704ac_oДиректор комунального закладу освіти “Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр” ДОР” Куржанова Наталія Іванівна в інтерв’ю журналісту Марганецького осередку ГО «Стоп корупції» Володимиру Садикову розповіла про ці події, які сталися з нею за останній рік, та те свавілля, що чиниться в нашому шахтарському містечку Марганець останні роки.

– Доброго дня Наталія Іванівна! Мені стало відомо, що саме ви стали помічником депутата Дніпропетровської обласної ради Кужмана Олега Миколайовича, який працює першим заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації. У Вас протягом останнього року траплялись ТО ПАДІННЯ ТО ЗЛЕТИ. Як Ви прокоментуєте своє звільнення потім суди і ось нова посада?

– Це зі мною трапилось не в перше. З пані Жадько я знайома з початку 90-тих років. Коли вона працювала вчителькою початкових класів, а я – директором середньої школи №10. Тоді Олена Анатоліївна “пливла в одній лодці” з Бідняком О.Г. за його ж висловом. Чим далі плив їх човен, тим більшого їй хотілося. І тому, не маючи необхідних знань і досвіду, була призначена директором на моє місце. А я працювала вчителем історії в середній школі №3. А з 2003 року її директором.

Після виборів 2015 року пані Жадько в ролі міського голови з новою силою продовжила утиски, задіявши своїх посіпак. В решті решт мене було звільнено 3 січня 2018 року. І в цей складний для мене час на допомогу прийшли десятки знайомих і не знайомих людей – почалися зустрічі, прес-конференції, брифінги, позови до суду. Я відчула підтримку громади, волонтерів, багатьох громадських організацій, депутати всіх рівнів і я зрозуміла, ЩО ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ, І Я НЕ МАЮ ПРАВА ВІДСТУПИТИСЬ І ПІДВЕСТИ СВОЇХ ДРУЗІВ.

– Ви програли суд першої та апеляційної інстанції, на що сподіваєтесь у майбутньому?

– На законне рішення суду. Я подала касаційну скаргу до Верховного суду України бо необхідно припинити це беззаконня, адже це стиль керівництва цього “менеджера”, яка у такий незаконний спосіб звільнила багатьох людей. Не виділивши кошти вимагала від директора школи виконання протипожежних заходів, які, до речі і до сьогодні до кінця не виконані.

Так, а що школу, зачинили? Саме через це вас звільнили?

– Ні, жодного дня, відповідно до рішення суду школа не була закрита, це все робилося задля мого звільнення.

– Як ви стали керівником закладу “Марганецького багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру” ДОР”?

– Мене запросили до Дніпропетровської обласної ради і запропонували очолити заклад тому що у попереднього керівника закінчився контракт. 11 січня 2019 року я взяла участь у конкурсі на заміщення посади керівника цього закладу і перемогла.

– А як ви познайомились з Кужманом Олегом Миколайовичем і стали його помічником?

– Олега Миколайовича я знаю ще з 2015 року, коли він приїздив на День міста привітати наших Марганчан. Там ми і познайомились. Завдяки новій посаді мені доводиться часто бувати в Дніпрі у справах закладу. Де я знову зустріла Олега Миколайовича, який запропонував мені стати помічником.

kuzhman.jpg

50306282_2035748923178827_6659902509676494848_n

– Ваші плани на майбутнє

– По-перше, виграти суд та відновити своє добре ім’я. По-друге, провести повторний конкурс на посаду директора Марганецької загальноосвітньої школи I-III ступенів №3, бо попередній був проведений з порушенням законодавства України.

І на останок хочу запитати за кого Ви плануєте віддати свій голос на чергових виборах Президента 31 березня 2019 року?

– Так сталося, що з моменту заснування партії БПП “Солідарність” я стала її членом та заступником керівника міського осередку. В нашому місті депутати від Блоку Петра Порошенка Солідарність становлять опозицію міській владі, тому що у місті процвітає корупція, переслідування і звільнення тих, хто намагається сказати правду, а ХАБАРНИКИ знаходяться при владі.

Особисто я та мої друзі будуть голосувати за Петра Олексійовича Порошенка. Альтернативи ми не бачимо. Потрібно всім об’єднуватись задля українського розвитку та миру.
Завершити хочу словами: Мені не соромно дивитись в очі кожному мешканцю нашого міста. ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

Журналіст: Володимир Садиков

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …