Сесія облради відбулась. Водоканал перейшов до територіальної громади міста…

Новости

КравченкоСьогодні 22 лютого 2019 року, в м. Дніпро відбулось чергове засідання 16 сесії Дніпропетровської обласної ради VII скликання, на якому розглядалося питання №29 “Про деякі питання управління майном, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області”, де п.31 щодо передачі Марганецького водоканалу до територіальної громади міста. Обговорення цього питання було дуже емоційним. Депутати Туровська І.Л. (м. Кривий Ріг) та Рязанцев І.М. (смт. Томаківка) вимагали виключити п. 31 з цього документу, але інші депутати не підтримали. Не втримався, та взяв слово депутат Кравченко Павло Олександрович з проханням проголосувати за документ без змін на підставі того, що керівництво Марганецьводоканалу нераціонально використовує його можливості, а також має дуже велику заробітну плату у директора й її оточення. Результат голосування наступний: 82 ЗА, 10 ПРОТИ, 7 УТРИМАЛОСЬ, 7 НЕ ГОЛОСУВАЛИ. РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО БІЛЬШІСТЮ ГОЛОСІВ.

Цим же питанням також було затверджено приватизацію Аульської хлоропереливної станції. 19022019 02

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …