ТАК ДЕ Ж ПРАВДА?

Новости

slide 8 лютого 2019 року на засіданні депутатської комісії з питань ЖКГ Дніпропетровської обласної ради були зняті з розгляду ДВА ПИТАННЯ – Про діяльність комунальних підприємств водопостачання та водовідведення Дніпропетровської обласної ради та – Про вартість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для комунального підприємства ,,Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарстваˮ Дніпропетровської обласної радиˮ згідно з додатком 5.
ЦЕ ЛЮБИЙ МОЖЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ В ОФІЦІЙНОМУ ПРОТОКОЛІ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ!

01

02

Тобто 15 лютого на засіданні комісії повинні були бути розглянуті обидва питання!
Місцева влада з “кишеньковими” опублікували відео розгляду лише ОДНОГО ПИТАННЯ І НІ СЛОВОМ НЕ ОБМОВИЛИСЬ ЧИ ЗНЯТЕ ДРУГЕ ЧИ РОЗГЛЯДАЛОСЬ?

В НОВИНАХ ТЕЛЕКАНАЛУ D 1 ЗАЯВЛЕНО, ЩО ДРУГЕ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТО, ПІДТРИМАНЕ І БУДЕ ВИНЕСЕНО НА РОЗГЛЯД ДЕПУТАТІВ!

ТАК МОЖЕ МАРГАНЧАНИ ОТРИМАЮТЬ В ПОДАРУНОК ВОДОКАНАЛ З ТАРИФОМ 55 (П’ЯТДЕСЯТ П’ЯТЬ ГРН) І ЦЬОМУ ДУЖЕ РАДІЄ ЖАДЬКО, ПРИХОВУЮЧИ ІСТИНУ!!!
ЧЕКАЄМО НА ЗАСІДАННЯ РАДИ 22 ЛЮТОГО!

Джерело: Корупційне місто

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …