На Дніпропетровщині ще одного фігуранта «Білого братства» засуджено до 3 років 2 місяців позбавлення волі

Новости

24301008_1591216034294761_6168018567994386430_n Вироком Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27.02.2019 громадянина України М. визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 309 КК України, та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією належного йому майна.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань суд остаточно засудив громадянина М. до 3 років 2 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Судом доведено, що 31-річний уродженець м. Марганець Дніпропетровської області 02.09.2018, перебуваючи у м. Нікополь, незаконно придбав у невстановленої слідством особи небезпечні психотропні речовини в особливо великому розмірі − PVP, метамфетамін, МДМА, та з метою подальшого збування незаконно зберігав за місцем свого проживання.

Разом з тим, того ж дня, громадянин М. незаконно придбав конструктивно оформлений заряд вибухової речовини, а саме споряджений корпус осколкової наступальної ручної гранати РГН промислового виробництва та уніфікований запал дистанційної дії типу УЗРГМ військового призначення, що використовується для спорядження ручних гранат типу Ф-1, РГД-5, РГ-42.

Вказані предмети, які особа зберігала за місцем свого проживання без передбаченого законом дозволу, належать до категорії вибухових речовин.

Під час винесення вироку суд урахував позитивну характеристику обвинуваченого, відсутність судимості, щире каяття та активне сприяння розкриттю вчинених ним злочинів.

Публічне обвинувачення в суді підтримувала Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

Джерело: Військова прокуратура Південного регіону України

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Фото дня 16.03.2019. Кіт-спортсмен (р-н Інституту)

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Новости
Зграя собак тероризує місто…

Останнім часом у соцмережах Марганчани скаржаться на байдужість влади стосовно чисельних зграй безхатніх собак у місті. Особливо занепокоєні батьки маленьких дітей, яки наодинці гуляють та ходять до школи. Агресивних нападів з кожним днем більшає. До нас надіслали відео, де тварини кидаються на людей біля школи №1 що на Ворошилівці.

Новости
І знов розгляд справи перенесено. Марганецькі держслужбовці, як завжди тягнуть час…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова 15 березня 2019 р. о 10:00 у Марганецькому суді повинно було відбутися чергове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч …