З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання м.Марганець

Новости
З 1 грудня у двох містах Дніпропетровщини знижено тарифи на водопостачання

06 12 17 vodokanal

З 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м.Марганець та м.Жовті Води відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради, яке було прийнято на останній в цьому році сесії. Про це повідомляє «Дніпроград» із посиланням на Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності ДОР.

Як зазначається в повідомлені, системна робота з управління підприємствами водопровідного господарства дає свої плоди не тільки з точки зору перспективи покращення їх економічного та технічного стану, а і з точки зору захисту інтересів споживачів.

«На жаль, через постійне зростання цін на ресурси, необхідні для виробництва води та водовідведення, зниження не надто велике. Але головне — вдається стримувати зростання тарифу. Та й зекономлені кошти споживачам точно не завадять» — повідомив заступник голови обласної ради Валерій Безус.

Відповідно до прийнятого рішення з 01.12.17р. тарифи на послуги зменшились для Жовтоводського водоканалу сумарно на 0,66 грн без ПДВ:

— на водопостачання — на 0,31 грн без ПДВ (або — 2,6%);

— на водовідведення — на 0,34 грн без ПДВ (або — 2,6%).

А також для Марганецького водоканалу сумарно на 0,59 грн без ПДВ:

— на водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) — на 0,24 грн без ПДВ (або — 2,2%);

— на водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — на 0,35 грн без ПДВ (або — 2,2%).

Джерело

TAGS: для Марганецького водоканалуЗ 1 грудня поточного року знижено тарифи на водопостачання м.МарганецьЗ 1 грудня у двох містах Дніпропетровщини знижено тарифи на водопостачанняЗнижено тарифи на водопостачання м.Марганець

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
УСПІШНІСТЬ КРАЇНИ ТЕПЕР ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЕФЕКТИВНОСТІ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА

Під час президентських виборів загострюється дискусія щодо ефективного управління країною. Щоб було демократично, ефективно — і прогнозовано. У різні періоди незалежності «найкращою» називали то президентську, то парламентську, то змішану форми правління. Я пропоную проаналізувати, як змінювали модель управління за різних президентів. Леонід Кучма: 1994 — 2004 З моменту ухвалення Конституції …

Новости
В Марганці розклеювачі реклами наркотиків відверто розповіли чому вони це роблять…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова На Дніпропетровщині затримали двох молодиків, які поширювали рекламу наркотиків. Сьогодні 16 квітня 2019 року, у місті Марганець при патрулюванні центральними вулицями, правоохоронці затримали дівчину та хлопця, які клеїли наліпки на світлофор. Я як журналіст Марганецького осередку ГО «Стоп корупції» не міг пройти повз цієї ситуації …

Новости
Марганецькі поліцейські затримали 20-річну збувачку метамфетаміну.

Правоохоронці встановили, що дівчина через мережу Інтернет знаходила клієнтів, отримувала гроші на картку, а потім розносила по місту психотропну речовину та залишала їх у схованках.