Засідання Марганецького виконкому

Новости
Засідання Марганецького виконкому: схвалення показників бюджету та матеріальна допомога

06 12 17 vykonkom У середу, 6 грудня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Марганецької міської ради, на якому одноголосно схвалено два проекти рішень. Завдяки ухваленню першого з них було надано матеріальну допомогу 95-ти марганчанам на 804 тис. грн для встановлення індивідуального опалення в рамках децентралізації опалювальної мережі в Марганці. Рішення про надання матеріальної допомоги, з якого доповідала спеціаліст управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Наталія Пашук, подано з урахуванням протоколу засідання відповідної профільної комісії. Всього в рамках децентралізації опалювальної мережі вже надано матеріальну допомогу майже на 25 млн грн.

Також на засіданні розглянуто питання про схвалення проекту рішення Марганецької міської ради про місцевий бюджет на 2018 рік, яке буде винесене на розгляд грудневої чергової сесії міськради. Міський голова Олена Жадько зазначила, що бюджет області на наступний рік вже ухвалений 1 грудня, а бюджет міста Дніпра – 6 грудня. Так і в Марганці минулого року бюджет міста прийнято на сесійному засіданні, яке відбулося 1 грудня, проте від депутатів надійшли зауваження, що не всі бажаючі встигли надати свої пропозиції для формування бюджетних показників. Тому цьогоріч термін ухвалення місцевого кошторису перенесено на пізнішу дату. З показниками основного фінансового документа міста на 2018 рік членів виконавчого комітету ознайомила заступник міського голови Леся Дуплій. Це рішення також було ухвалено одностайно.

Джерело: Марганецька міська рада

TAGS: Джерело: Марганецька міська радаЗасідання Марганецького виконкомуМіський голова Олена Жадькосхвалення показників бюджету та матеріальна допомога

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец