У Марганці проводиться комплекс профілактичних заходів «Перевізник — Зима — 2017»

Новости
У Марганці проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Перевізник — Зима — 2017»

15 12 17 pereviznyk1 З метою попередження та профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв та підвищення технічної готовності автотранспорту, призначеного для перевезення пасажирів, недопущення здійснення таких перевезень перевізниками без відповідних дозволів та ліцензій у Марганці проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Перевізник зима — 2017», щодо забезпечення безпеки дорожнього руху під час перевезення пасажирів автобусами та мікроавтобусами.

У ході проведення профілактичних заходів, 15 грудня працівниками Марганецького відділення поліції було зупинено рейсовий автобус 1Б та складено протокол щодо порушень правил перевезення пасажирів.

Працівники поліції закликають водіїв відповідально ставитися до власної роботи, не наражати на небезпеку життя та здоров’я своїх пасажирів.

Джерело

TAGS: без відповідних дозволів та ліцензій у МарганціЗ метою попередження та профілактики аварійності на пасажирському автотранспортіПеревізник зима — 2017У Марганці проводиться комплекс профілактичних заходів «Перевізник — Зима — 2017»щодо забезпечення безпеки дорожнього руху

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец