![DSC_0097](https://farm2.staticflickr.com/1753/40925885810_397bed551b_o.jpg)
10 червня 2018 року — Православна церква відзначає пам’ять Всіх Святих землі Української. В цей день в храмі Св. Апп. Петра і Павла УПЦ КП, о 8:30 год., розпочалося святкове богослужіння. Після якого, о 10 год., настоятель храму о.Тимофій та ієродиякон Спиридон відслужили молебінь до всіх Святих землі Української, за наших захисників Батьківщини, мир в Україні та за створення єдиної Української Помісної церкви.
![DSC_0020](https://farm2.staticflickr.com/1750/41836610395_0bab7219d5_o.jpg)
![DSC_0045](https://farm2.staticflickr.com/1740/40925886720_2b91ba30b8_o.jpg)
![DSC_0049](https://farm2.staticflickr.com/1726/40925886350_e1a8f9970f_o.jpg)
![DSC_0099](https://farm2.staticflickr.com/1724/28862693308_956af58781_o.jpg)
![DSC_0074](https://farm2.staticflickr.com/1725/42018926804_acc2440c4c_o.jpg)
По закінченні богослужіння, о.настоятель виголосив проповідь в честь свята та від імені громади привітав Володимира Садикова з Днем Журналіста «Грамотою». Фото — Володимира Садикова.
![DSC_0156](https://farm2.staticflickr.com/1723/40925885330_14330912f3_o.jpg)
![DSC_0158](https://farm2.staticflickr.com/1723/42018924794_f3063aa3b2_o.jpg)
![DSC_0203](https://farm2.staticflickr.com/1729/40925883930_169a3e8f09_o.jpg)