![Screenshot-2018-6-18 Иван Синеокий](https://farm2.staticflickr.com/1784/42834664742_9c4f0eee0a_o.png)
Наступне відео взяте з соціальної мережі Фейсбук. Небайдужі містяни намагаються різними шляхами змусити нашу Марганецьку-Нікопольську владу працювати та щось робити для людей. Пропонуємо Вам переглянути це відеозвернення до пані мера Жадько та її нікопольським колегам. 18+ присутня ненормативна лексика!
Нагадаємо, протягом 2017 та 2018 рр. міський голова Олена Жадько постійно цинічно дурила виборців стосовно благоустрою вулиці Гідності (у минулому вул. Куйбишева). Як ми зазначали раніше в наших статтях: Скільки можна обіцяти або ж коли будуть дії?!, наші міські чиновники тільки й роблять, що красиво розповідають про ремонт однієї з найважливішої дороги в м. Марганець — вулиці Гідності. Спочатку зам. мера Жадько, він же нікопольчанин — пан Приймак
![DSC_0103](https://farm5.staticflickr.com/4621/39181181424_b3d0021ae8_o.jpg)
про це, максимально звітував у соціальних мережах, про наближення ремонту ще в квітні 2018 року.
![31172302_1644176372335942_5341054886437978112_n](https://farm1.staticflickr.com/869/27906421358_9b27d566e8_o.jpg)
Потім пані мер — Олена Жадько заявила, що все буде зроблено до 1-го червня 2018 р. Коли ж зрозуміли, що не встигають, а обурення Марганчан починає зростати,
вирішили назначити новий термін. А саме від початку літа і допоки сніг не впаде.
Наступне відео взяте з офіційного сайту виконкому Марганецької міської ради.
Сьогодні вже 18 червня 2018 року, і люди як мучилися так і мучаться, ламаючи свої машини.
Читайте також: Як влада затягує ремонт однієї із головної вулиці міста…
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян…
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82