У Марганці стихія

У Марганці стихія під контролем
Погодні умови 29 червня вкотре показали злагоджену роботу комунальних структур міста. На території Марганця протягом перших годин негоди було повністю розчищено автошляхи. Рух транспорту у місті не заблоковано. Потужним вітром повалено дерева в районах: вокзал, перехрестя вулиць Миру та Єдності, по вулиці Парковій (в районі парку Ювілейного), по вул. Кленова, 55. Комунальні служби працюють у аварійному режимі. Протягом ночі триватимуть роботи щодо розчистки доріг. Видалення повалених дерев відбуватиметься з настанням сприятливих умов. Відключено від електропостачання деякі мікрорайони міста. Бригади ДТЕК Дніпровські електромережі вже приступили до огляду і локалізації зафіксованих пошкоджень.

Джерело: Марганецька міська рада

TAGS: Вокзалвул. Кленовавулиці ПарковійКомунальні служби працюють у аварійному режиміперехрестя вулиць Миру та ЄдностіПотужним вітром повалено дерева в районахПротягом ночі триватимуть роботиУ Марганці стихія

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
У місті Марганець пані мер продовжує ігнорувати рішення суду?!

Марганецкий очевидец Як ми вже повідомляли в нашій статті:

Новости
В Марганце 30-летний мужчина попался на краже телефонного кабеля

В Марганце полицейские задержали мужчину, который срезал телефонный кабель. Злоумышленнику грозит до 3 лет тюрьмы.

Новости
Кого саджатиме новий президент – Олександр Данилюк прокоментував боротьбу нової команди із корупцією

Саджати не будуть, бо нема повноважень, – повідомив представник штабу ЗеКоманди Олександр Данилюк у коментарі «Українській правді».