![DSC_0786](https://farm2.staticflickr.com/1787/42390331724_0b7f841d1e_o.jpg)
![DSC_0799](https://farm1.staticflickr.com/836/29236217998_a1fdb7fa47_o.jpg)
![DSC_0795](https://farm1.staticflickr.com/919/29236221198_e1466568ae_o.jpg)
![DSC_0804](https://farm1.staticflickr.com/844/43058510582_53302011fc_o.jpg)
![DSC_0818](https://farm2.staticflickr.com/1808/28239539877_380a00666f_o.jpg)
![DSC_0831](https://farm1.staticflickr.com/925/29236220068_a1f188fbfd_o.jpg)
![DSC_0838](https://farm2.staticflickr.com/1825/29236219608_f8a3acb229_o.jpg)
![DSC_0842](https://farm2.staticflickr.com/1801/29236219128_39cd0867f1_o.jpg)
![DSC_0453](https://farm2.staticflickr.com/1807/43058530362_e9984cc91f_o.jpg)
![DSC_0455](https://farm1.staticflickr.com/844/43058529832_e1d48548f9_o.jpg)
![DSC_0854](https://farm1.staticflickr.com/925/29236218678_60034e92fb_o.jpg)
![DSC_0856](https://farm2.staticflickr.com/1788/28239538207_43319616f2_o.jpg)
![DSC_0866](https://farm1.staticflickr.com/922/29236217568_eec727102c_o.jpg)
![DSC_0328](https://farm1.staticflickr.com/914/43058535762_80177729f0_o.jpg)
![DSC_0338](https://farm1.staticflickr.com/844/43058525572_734c3b14f0_o.jpg)
![DSC_0353](https://farm2.staticflickr.com/1761/43058535222_4acd1b3c5f_o.jpg)
![DSC_0356](https://farm2.staticflickr.com/1768/43058534842_40259a6334_o.jpg)
![DSC_0358](https://farm2.staticflickr.com/1807/43108774501_f78732a6f5_o.jpg)
![DSC_0360](https://farm2.staticflickr.com/1829/42203815175_a4e6bcae7d_o.jpg)
![DSC_0410](https://farm1.staticflickr.com/917/43058531092_dfa0a4883d_o.jpg)
![DSC_0374](https://farm1.staticflickr.com/847/43108774221_8d48f0c7bb_o.jpg)
Наприклад, на п’ятому поверсі дерево вщент зруйнувало балкон, хоча пані Челишева була повністю проінформована за цю тополю…
![DSC_0396](https://farm1.staticflickr.com/840/43108773431_31a77af6d7_o.jpg)
![DSC_0384](https://farm2.staticflickr.com/1802/43058533282_4af013efe3_o.jpg)
![DSC_0385](https://farm2.staticflickr.com/1781/43058532592_3ed53ccf36_o.jpg)
![DSC_0387](https://farm2.staticflickr.com/1823/43058532092_0e0df01a42_o.jpg)
![DSC_0402](https://farm2.staticflickr.com/1788/43058531672_2299a105f9_o.jpg)
Так само і по вулиці Перемога містяни ходили до Жадько з проханням прибрати велику тополю. Після чого приїхали так би мовити «зелені санітари» та почали пиляти акації поряд!
![DSC_0497](https://farm2.staticflickr.com/1804/43058527672_71da4d0bfd_o.jpg)
![DSC_0463](https://farm1.staticflickr.com/842/43058529212_9f715a2316_o.jpg)
![DSC_0484](https://farm1.staticflickr.com/842/43058522732_95205e1293_o.jpg)
Як наслідок більша половина міста без світла та рахує свої збитки. На вулиці спекотно та продукти харчування починають псуватися. Мер Жадько, як завжди ігнорує та не чує простих людей і взагалі полетіла відпочивати…
![DSC_0514](https://farm2.staticflickr.com/1830/43108772891_380418af03_o.jpg)
![DSC_0554](https://farm1.staticflickr.com/840/43058526212_830b466a3b_o.jpg)
![DSC_0571](https://farm2.staticflickr.com/1830/43108772521_543b809822_o.jpg)
![DSC_0539](https://farm2.staticflickr.com/1801/43058526792_c312bf8a50_o.jpg)
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян…
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82