![37996713_1983648531688041_1760710598770819072_n](https://farm1.staticflickr.com/932/43020071214_02bb069311_o.jpg)
який в нас вже не діє три роки та компенсацію за пільговиків надають тільки перевізнику Рубелю який є бізнес партнером депутата Марганецької міської ради Сметанки саме завдяки депутату з Рубелем продовжили договір по перевезення громадян у м. Марганець без проведення конкурсу на п’ять років.
В місті Марганець, в понеділок 30.07.2018 небайдужі жителі також зібралися біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, щоб задати питання стосовно перевезень нашій горе-владі. Відео без коментарів буде трохи пізніше…