І знову продовжуємо тему про те, як збанкрутіле підприємство КП «Марганецьводоканал» дуже сильно потребує фінансової допомоги з бокужителів нашого маленького міста. Ми вже писали, що через хронічні неплатежі за електроенергію, дане комунальне підприємство має величезну заборгованість перед ДТЕК Дніпровські електромережі і становить 19,3 млн грн.
І причина тому, не люди, які своєчасно несуть свої останні гроші за ком. послуги, а керівництво, яке з’явилося з грудня 2016 року. Пані Петровенко, житель міста Нікополь робить все заради власного збагачення,
![35303805_199263197370564_4710385109918810112_n](https://farm2.staticflickr.com/1739/40984417460_8265bd2b6f_o.jpg)
використовуючи гроші Марганчан, і гроші ці чималі. Тариф на воду у нас найвищий по Україні,
![Screenshot_2018-08-03 Тарифи від 01 12 2017](https://farm2.staticflickr.com/1792/42002351300_c6e0e5d8a4_o.png)
а якість бажає бути кращою. За інформацією інсайдерів, через такі високі борги тариф може сягнути відмітки 47 грн. за 1 куб. м. І замість того, щоб піднімати підприємство, міняти труби, щоб містяни могли отримувати воду питну, а не технічну. Ірина Геннадіївна вирішила поставити собі пластикові двері в коридорі, на другому поверсі перед своїм кабінетом,
![Водоканал 30.07.2018.avi_snapshot_02.16](https://farm2.staticflickr.com/1776/42906115615_218660d2eb_o.jpg)
щоб в приймальний день, в понеділок до неї ніхто не зміг потрапити.
Читайте також: І знов спроба попасти на прийом в «ЧП Петровенко»!
А сьогодні 02 серпня 2018 року, щоб уникнути обурених серенад під її вікнами, всім керівним колективом придумали встановити шумоізоляційні пластикові вікна в двох кабінетах, у секретаря, яка завжди активно захищає свою начальницю і у головного інженера, він же її зам., пана Жиліна, який відрізняється особливим хамством.
![DSC_0966](https://farm2.staticflickr.com/1800/43093283984_a42f3cce9d_o.jpg)
![DSC_0978](https://farm1.staticflickr.com/852/43760958272_5e8b42685d_o.jpg)
![DSC_0994](https://farm2.staticflickr.com/1815/29939708058_9d4a02e433_o.jpg)
![DSC_0981](https://farm2.staticflickr.com/1795/29939708958_92194f59e5_o.jpg)
![DSC_0985](https://farm2.staticflickr.com/1792/43760957692_a420e52f54_o.jpg)
![DSC_1063](https://farm2.staticflickr.com/1795/43093284414_31164dbcbd_o.jpg)
![DSC_1067](https://farm2.staticflickr.com/1771/43809420491_1b1d9ddd75_o.jpg)
В ремонті нічого поганого ми не бачимо, але пріоритети по використанню коштів потрібно виставляти. Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82