До нас звернулись Марганчани 22 кварталу з приводу того, що місцева влада вже довгий час їм обіцяє облагородити Свято-Духівську балку, але досі ніхто ніщо не зробив. Тільки порожні обіцянки… Ця долина знаходиться в центрі Марганця і є сполучним шляхом для багатьох жителів між двох районів, а саме Держбуд та Ворошилівка. Але, щоб подолати цей шлях, людям доводиться проходити через зарості амброзії, без вуличного освітлення і по вбитій дорозі з плитою замість містка.
Ми не змогли залишитися осторонь і вирішили висвітлити цю проблему на все місто.
![DSC_0839](https://farm2.staticflickr.com/1895/44525243441_6db436fe29_o.jpg)
![DSC_0849](https://farm2.staticflickr.com/1869/43807610814_e28916c641_o.jpg)
![DSC_0795](https://farm2.staticflickr.com/1899/30655589458_ed4b630249_o.jpg)
![DSC_0801](https://farm2.staticflickr.com/1864/43807613664_71ec1fd9e2_o.jpg)
![DSC_0804](https://farm2.staticflickr.com/1847/44525245151_0fd1f27a48_o.jpg)
![DSC_0817](https://farm2.staticflickr.com/1894/43807611534_ef1d842cc2_o.jpg)
Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82