![43397999_168079374117525_6934219167474122752_n](https://farm2.staticflickr.com/1975/31305329118_ff1512a108_o.jpg)
5-7 жовтня 2018 року на базі спорткомплексу Нікопольського заводу феросплавів відбулися Всеукраїнські фінальні змагання VІІ Спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів 1-го та 2-го рівнів акредитації, що стоять на обліку в МПГУ. В змаганнях взяла участь збірна команда Марганецького професійного ліцею та посіла ІІ місце з легкої атлетики. Керівник фізичного виховання Коркач Ю.С., викладач фіз.виховання Могутов В.Ю. та голова профспілкового комітету Пауков Є.М.
![43518771_455490911640393_6474323788929433600_n](https://farm2.staticflickr.com/1936/31305329078_3d479fe0e6_o.jpg)
Коркач Ю.С.