![index](https://farm2.staticflickr.com/1975/44705847435_77fee0a7e8_o.jpg)
Як ми писали раніше наш міський голова Олена Жадько робить все аби свобода слова знаходилась під найжорстокішим контролем з її боку, тому і було прийняте рішення привласнити єдине міське видання, а саме подарувати газету “Шахтар Марганця” своїй прибічниці та секретарю організації Територіальної Політичної партії “Опозиційній блок” в м. Марганець Мухіній О.
![ОПОЗ БЛОК_Страница_03](https://farm2.staticflickr.com/1976/44707295065_f862659819_o.jpg)
![22345095_1043834845719329_37851609_o](https://farm5.staticflickr.com/4463/36920875833_3341148308_o.jpg)
![22369113_1043838225718991_1172430957_o](https://farm5.staticflickr.com/4446/23738416558_c87e302789_o.png)
Після цього газета повністю стала прожадьківською. За три роки правління цієї влади, кількість мітингів та позовів в суди, було стільки, скільки не було їх за всю історію міста. В судах лежать десятки, як кримінальних, так і адміністративних позовів, але на шпальтах цього видання жодного слова про ці події. У новинах тільки свята та якійсь дійства завдяки ДніпроОДА. Ось і в останньому випуску з’явилась наступна публікація: “МАРГАНЕЦЬ – МІСТО З МАЙБУТНІМ” на тему яка добра в нас голова.
![44877110_2035571749838024_8873270724068900864_n](https://farm2.staticflickr.com/1973/45618865181_738e470d50_o.png)
Але ми також можемо нагадати всім, що саме зробила Жадько за цей час та як від цього потім страждало все місто.
Це і сміттєвий колапс, коли Марганець утопав у відходах.
![0_160dd5_5630fe1f_orig-width3928-height2646-border0-titled0bcd183d181d0bed180](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/01/0_160dd5_5630fe1f_orig-width3928-height2646-border0-titled0bcd183d181d0bed180.jpg?w=700)
Під гарним словом оптимізація відбулось закриття бібліотеки, клубів Ровесник і Атлант.
![0_15df4d_9e95d96e_orig-width720-height566-border0-titlebiblioteka-altbiblioteka](https://marganetz.files.wordpress.com/2016/11/0_15df4d_9e95d96e_orig-width720-height566-border0-titlebiblioteka-altbiblioteka.jpg?w=700)
Ліквідація Комунального підприємства «Житлове господарство», в якому працювало 250 чоловік і обслуговувало все місто і спроба продати подарованої для Марганця такої потрібної прибиральної машини вартістю в 7 млн. гривень всього за три млн. гривень.
![0_162dfd_45dcb33f_orig-width4900-height3500-border0-titlemashina](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/02/0_162dfd_45dcb33f_orig-width4900-height3500-border0-titlemashina.jpg?w=700)
Це і опалювальний сезон 2016-2017 років. Жадько знищила КП Тепломережу та не дала можливості мешканцям спокійно, у продовж трьох років, перейти на електроопалення. Саме стільки часу потрібно було компанії ДТЕК, щоб посилити електромережі. Люди сиділи в холоді, багато установ, школи, дитячі садки замерзали.
![0_16c2af_1bddd608_orig-width1280-height960-border0-titlep1190346](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/04/0_16c2af_1bddd608_orig-width1280-height960-border0-titlep1190346.jpg?w=700)
![0_162344_26cb2a8f_orig-width720-height566-border0-title02](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/02/0_162344_26cb2a8f_orig-width720-height566-border0-title02.jpg?w=700)
![0_162347_aab71dec_orig-width720-height566-border0-title05](https://marganetz.files.wordpress.com/2017/02/0_162347_aab71dec_orig-width720-height566-border0-title05.jpg?w=700)
Розграбована тепломережа містила в собі набагато більше грошей, ніж пройшло по паперах до міського бюджету. Під виглядом продажу 14 об’єктів – продали ВСЕ майно цілісного майнового комплексу. До бюджету замість 2 млн. надійшло лише 1 млн. 300 тис. грн. А насправді майна продали на десятки мільйонів гривень.
![DSC_0112](https://farm1.staticflickr.com/952/42143685982_501bd95c25_o.jpg)
![28312495_1146923922077087_2136833556_o](https://farm5.staticflickr.com/4669/25529948517_a826a426e8_o.jpg)
Це і постійна спроба привласнити КП Марганецьводоканал, щоб знов таки заробити для себе грошей. У своїй газеті влада постійно дуже красиво розповідає про заниження тарифу на воду за умови передачі підприємства у власність міста.
![DSC_1027](https://farm2.staticflickr.com/1799/43093284824_7b3e8b4dea_o.jpg)
Розчистка річки Томаківка для створення нового пляжу поблизу з кладовищем, куди потрачено більше 40 млн.грн.
![DSC_0586](https://farm2.staticflickr.com/1857/29677856337_8a4c771d5f_o.jpg)
Але завдяки нашому осередку ГО “Стопкорупції” м. Марганець, небайдужим містянам та роботі правоохоронних органів багато вдалося виявити. Це і хабарменів серед чиновників: двох замів й начальника відділу екології та землекористування.
![03](https://marganetz.files.wordpress.com/2018/07/03.jpg?w=700)
![IMG_0623](https://farm2.staticflickr.com/1767/42512610334_5691c40fb0_o.jpg)
Визнали незаконним та скасували рішення міської ради про надання згоди на проведення експертної оцінки майна та його реалізацію, щодо купівлі-продажу майна вартістю понад 2 млн грн. (тепломережі) та повернення його територіальній громаді, повернули прибиральну машину місту та багато іншого.
Але все це публікується лише на шпальтах нашого видання і на всеукраїнських:
Тепер все стало зрозумілим…
У місцевій газеті “Шахтар Марганця” правду Ви ніколи не знайдете. За роботу по піару мера, пані Олена Мухіна отримає чималі гроші, які могли піти на щось необхідніше у місті…
![45019799_2202580776692250_3029900720666050560_n](https://farm2.staticflickr.com/1977/30678151707_1d56a48943_o.png)
![44933484_2185892845010632_5288429210505838592_n](https://farm2.staticflickr.com/1970/31746958368_928ff0bfb0_o.png)
![44996436_342993026276601_7683553160895397888_n](https://farm2.staticflickr.com/1970/43801522940_3396bb5a97_o.png)
![45135290_2177375649146862_2928595563278499840_n](https://farm2.staticflickr.com/1934/44705669165_dea7a2895b_o.png)
Читайте також: Скільки Марганчанам обходиться піар міського голови?!
Мухіна разом із Жадько виступають проти всього українського та є великими прихильниками мордора. Олена Анатоліївна умисно ігнорує будь-які офіційні державні свята, таким чином показуючи свою щиру любов іншим, тим хто вбиває наших хлопців, тим хто захопив наші землі на сході та півдні. Вони підтримують церкву країни-агресора, зробивши собі капличку на першому поверсі у будівлі виконкому, тим сами розпалюють міжконфесійну ворожнечу у місті.
А Мухіна максимально поширює діяльність російської церкви через соціальні мережі, у той час коли Президент робить усе аби в нашій країні була Єдина Українська Помісна Церква:
![44950832_1082075031966903_3434560680890466304_n](https://farm2.staticflickr.com/1912/30678044907_df26001457_o.png)
Як ми бачимо до влади у нашому місті прийшли ті, хто тільки грабує Україну й максимально співпрацює з рашкою. Зупинимо свавілля разом!
P.S. І у всій цій корупції прикриває Вас ДніпроОДА…
ГО «Стоп Корупції» м. Марганець
stopkor.marganets@ukr.net
(066) 634 86 82