На Дніпропетровщині медичний персонал центральної лікарні вимагає гідну заробітну плату…

Новости
Lykarnya
Марганецкий очевидец

31 жовтня 2018 року працівники Комунального закладу “Марганецька центральна міська лікарня”Дніпропетровської обласної ради” провели флешмоб, стосовно того, що увесь медичний персонал вимагає гідну оплату за їх роботу та повагу яку вони надають пацієнтам. Раніше фінансування медичного закладу м. Марганець відбувалося на 100% з державного бюджету. Внаслідок «реформування галузі» фінансування з державного бюджету стало складати лише 50%, а інші 50% за рахунок коштів міського бюджету. Внаслідок чого і немає підвищення заробітної плати, а ще і планують провести скорочення. Як говорить міський голова Олена Ж.: Більшість того, що існує в м. Марганець не є рентабельним, це і бібліотеки, дитячі клуби для інвалідів та дітей, а тепер й ще й міська лікарня з їх мед. персоналом. Що взагалі грошей бракує в бюджеті.

Як ми бачимо, то коштів достатньо. Завдяки програми децентралізації, фінансування в місті стало набагато більше, але в місцевій владі сидять корупціонери та хабармени. Мало того, що вони отримають завищену заробітну плату і ще ж стільки премій, так ще і вимагають хабарі з підприємців та громадян, також грабують містян на будівництві (ремонт музею, а саме заміна вікон та гіпсокартон – близько 40 тис. $) та всіляких проектах (створення нового пляжу поблизу кладовища – близько 43 млн. грн.), переводять значні суми собі на піар у місцевих ЗМІ ті інше. Позбавившись цієї корупційної схеми, гроші будуть дійсно йти на благоустрій та оплату тих, хто працює.

Читайте також: Жадько робить все, аби залишитись на своєму місці…

Ми підтримуємо працівників міської лікарні у їх прагненні отримувати нормальну європейську заробітну плату та соціальний захист…

45143359_343496379542816_1541030164111032320_n
Марганецкий очевидец

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец