Чому міський голова м. Марганець, та її посіпаки постійно порушують Конституцію України??

0_15b644_948e9c02_orig-width1936-height1296-border0-titledsc_0497-altdsc_0497
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Скандальна справа щодо звільнення директора ЗОШ №3 пані Куржанової Н.І. ніяк не завершиться. Вона вже набула всеукраїнського наголосу і продовжує нагадувати знов і знов всю свавільність, яка опанувала у місті Марганець, що на Дніпропетровщині. Голова міста пані Олена Ж. та її улюблена більшість депутатів-керманичей постійно порушують КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ???

А саме:

– статтю 24 про те, що всі громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Стаття забороняє дискримінацію за будь-якою ознакою – ознакою раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовною тощо.

– стаття 21 про те, що всі забули, але, хоч вона й утопічна, та однозначно найбільше порушується. Там написано, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними.

Слід згадати, яке право людини супроводжує реалізацію і захист усіх інших її прав. Це те право, яке порушується автоматично при порушенні будь-якого конституційного права людини. І це – право на повагу до гідності людини, яке гарантує ст. 3 і ст. 28 Конституції. Адже і позбавлення життя, і катування, і незаконне позбавлення власності, і порушення права на освіту, ПРАЦЮ ТОЩО – це усе є виявом неповаги до гідності людини…

Читайте також: БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец