Чому небайдужі громадяни повинні домогатися виконання ОБОВ’ЯЗКІВ міського голови?

Новости
0_16c2af_1bddd608_orig-width1280-height960-border0-titlep1190346
Марганецкий очевидец

Обов’язок будь-якої здорової влади ЗАБЕЗПЕЧИТИ громаду оптимальними умовами для життя, щоб вона змогла користуватися всіма комунальними послугами… А саме “питна вода, опалення, газ, електрична енергія” повинна бути у кожного, але чомусь в нас все, як завжди, навпаки… Міський голова Олена Жадько вирішила без обговорення з мешканцями м. Марганець перевести все місто від централізованого опалення на електроенергію та пілети… Місто було зовсім не готове і треба було ще, як мінімум три року, щоб посилити електромережу. Та і допомогу на встановлення індивідуального опалення надавали не всім…

0_162344_26cb2a8f_orig-width720-height566-border0-title02
Марганецкий очевидец
0_162346_e7e71a5f_orig-width720-height566-border0-title04
Марганецкий очевидец
0_162347_aab71dec_orig-width720-height566-border0-title05
Марганецкий очевидец

І на сьогоднішній день сотні Марганчан залишились без тепла… Виникає питання, як вони взагалі два роки живуть??? І хто компенсує їх хвороби за цей період.

В 2016 році за зрив опалювального сезону мера Жадько так і не притягли до кримінальної відповідальності… І ось голова організації Голос Народу м. Марганець Валентина Рябцева вирішила звернутись до всіх за допомогою

Звернення Рябцева
Марганецкий очевидец

і Народний депутат України Дідич Валентин Володимирович відреагував…

Ответ Дидыча
Марганецкий очевидец

Сподіваємось, що Народний депутат України стримає своє слово та особисто відвідає тих, кому влада відмовила або банально забула надати фінансову допомогу. Будемо чекати на реальні дії та підтримку малозахищених верств населення, а також вимагаємо притягти міського голову Жадько до кримінальної відповідальності щодо підриву авторитету та довіри до центральної влади.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.