Гроші вкрали – прикриємося дітьми!

Новости
0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Місто Марганець за часи «царювання» пані Жадько на посаді міського голови перетворився дійсно на унікальне місто, де корупція квітне і розмножується зі швидкістю розповсюдження амброзії (до речі з якою міська влада теж не бореться). Ми вже не одноразово розповідали і про засмічення території, і про розкрадання тепломережі, і за спробу крадіжки підмітально-прибиральної машини – і ще багато чого іншого…

Але мова зараз не про це – ми раніше зазначали в своїх статтях:

Скільки ще буде брехати міський голова Олена Жадько?!

В м. Марганець міська влада намагається спаплюжити програму Президента…

що існує дуже гарна програма Президента України по придбанню житла для дітей сиріт. Ось і Марганецька міська рада долучилась до цієї ініціативи. На сесії ради було прийнято рішення про придбання будинків і квартир. На перший погляд це дуже важливі рішення – адже основне – це придбання житла для будинків сімейного типу та для дітей – сиріт. Це за ініціативи Президента України П. Порошенка Кабінетом міністрів прийнята постанова та виділені кошти місцевим бюджетам для цих цілей. На тій сесії ці всі рішення були прийняті більшістю голосів. Проти виступили лише 5 депутатів, які висловлювали свою незгоду в зв’язку з вартістю цих будинків та квартир. З цього приводу заступник міського голови Приймак А.В. навіть випустив гнівний пост у фейсбуці – що мовляв деякі депутати ПРОТИ сиріт.

DSC_0103
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
25204396808_c50f841c31_o
Марганецкий очевидец

Цинізм висловлювань посадовців міської ради «зашкалює»!!! Взагалі останнім часом вони не в змозі стримувати свої емоції та публікують багато чого цікавого.

Параноя пана Приймака у Facebook…

Як ми вже зазначали Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звернувся до правоохоронних органів з заявою про розкрадання бюджетних коштів при виконанні програми Президента по придбанню житла для дітей – сиріт та будинків сімейного типу, де придбані будинки та квартири за завищеними цінами, та й ще підроблені документи стосовно житлових площ цих будинків. Справа наразі розслідується – вивчаються документи, допитуються свідки, проводиться експертиза. Здавалося б що посадовці міськради повинні самі бути зацікавлені в справедливості та об’єктивності розслідування. Але не в Марганці. У «нашої» влади ( а по простому банди) все навпаки – і документи не дають, і розслідування всіляко гальмують – бо все дуже просто – будинки придбали : житловий будинок №1 – 62 тис.дол. США, житловий будинок №2 – 41 тис.дол. США,

46521054_1086367778203866_2206088236235751424_n
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ

житловий будинок №3 – 66,5 тис.дол. США.Так ось чому так репетували пан Приймак та пані Жадько – ну звісно ж ціни ж дуже привабливі для бюджету. А може для вашої кишені? Дійсно дуже цікава та велика афера – але ми вже і не здивовані – машину підмітальну вкрасти лише дивом не вдалось, тепломережі розікрали – тепер і до дітей – сиріт та дитячих будинків сімейного типу добрались! Пан Швець напевно теж біля корита – як же пояснити інакше поведінку голови бюджетної комісії? Так не шановні – ви можете спотворити любу гарну справу!
Нещодавно міський голова Жадько наголосила, що в афері задіяна ДніпроОДА.

Але як нам стало відомо – рішення стосовно будинків та їх ціни приймали саме Марганецькі високопосадовці.

І ось новий хіт від члена цієї комісії, яка вибирала ці будинки – це спочатку опублікований пост в мережі Фейсбук, а згодом швиденько видалений!

46508798_1104864946329791_2781262551344742400_n
Марганецкий очевидец

Тобто аферу провернули, грошенята платників податків вкрали – а тепер будемо прикриватись дітьми, щоб не притягли до відповідальності! Нікому нічого не нагадує? Так вчиняють лише нелюди без честі та гідності!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» буде і надалі спостерігати за розвитком подій та інформувати містян.

P/S На жаль інформацію по будинку, яку нам надали інсайдери, не є достовірною. Ми вибачаємось та будемо більш уважнішими. Ще раз дякуємо усім небайдужим містянам Марганця за вашу пильність.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.