Спортсмени Марганця в листопаді брали активну участь у змаганнях вищих рівнів

Новости

6 На Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед спортсменів з вадами слуху, який проходив з 1 по 5 листопада в Києві, вихованець ДЮСШ №1 Арсеній Кубрін став бронзовим призером! Талановитого спортсмена до змагань підготували тренери Гуд М.М. та Євтушенко Н.Г. Команда хортингістів 3 листопада долучилася до Першості області, який пройшов у Дніпрі. В цих змаганнях марганчани завоювали ІІІ командне місце. Також команда взяла участь у Чемпіонаті Європи з хортингу, який пройшов у Львові наприкінці жовтня. 2

Міжнародні змагання із дзюдо «Кубок Галанти» пройшли 10 листопада в Словаччині. Команда марганчан, яку підготували тренери-викладачі КДЮСШ «Гірник» Дмитро та Юрій Лебеденки, відстоювали спортивну честь нашого міста та України в цих змаганнях. Переможцями стали Владислав Шлома (у категорії до 46 кг), Нікіта Соловйов (до 38 кг), Марія Чугай (до 40 кг), а Нікіта Бочкарьов став бронзовим призером (у категорії 50 кг).

Також 10 листопада в м. Синельниково проводились регіональні змагання з дзюдо «Кубок федерації Синельниково», в якому взяли участь 14 марганчан-дзюдоїстів. Переможцем став Тимур Якушев (у ваговій категорії до 38 кг), срібною призеркою – Ангеліна Носенко (до 36 кг), бронзу здобув Іван Чугай (32 кг) та Поліна Рибакова (29 кг).

5

3

У Львові з 13 по 20 листопада шість марганчан-вихованців тренерів Гуда М.М. та Євтушенко Н.Г. змагалися в Чемпіонаті України зі стрільби кульової серед юнаків 1998 р.н. та молодше. У цих всеукраїнських змаганнях Дмитро Кубрін двічі посів ІІ місце в різних вправах та виконав норматив Майстра Спорту України. Вдало виступили й брати близнюки Єгор та Гліб Кігітови, котрі стали переможцями Чемпіонату. Костянтин Олійник став бронзовим призером.

Ще одні міжнародні змагання зі стрільби кульової пройшли в м. Тексарт (Угорщина) 22-25 листопада. На них Арсеній Кубрін зайняв 21 місце серед понад 50 спортсменів-стрілків зі всього світу.

4 У Полтаві 24 листопада пройшов Відкритий Кубок України з Кіокушинкай карате, в якому взяла участь наша команда юних каратистів. 1

Спортивні змагання з різних видів спорту постійно проходять і на міському рівні.

Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів з високими спортивними результатами, здобутими в листопаді!

Інформацію підготувала головний спеціаліст відділу молоді Оксана Бондаренко.

Джерело: Офіційний інтернет-портал Марганецької міської ради

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец