Свято Збройних Сил України разом з нашими захисниками на полігоні…

Новости
DSC_0029
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

6 грудня 2018 року, з нагоди Свята, з ініціативи Ради Церков нашого краю, Асоціації УБД Нікопольщини та ГО “Гармата” був підготовлений концерт для наших воїнів – захисників та зібрана волонтерська допомога від небайдужих мешканців міста Нікополь. В свою чергу висловлюємо щиру подяку за надання великого автобусу Генеральному директору ПАТ “НЗФ” Володимиру Семеновичу Куціну. Ця поїздка відбулася в дусі любові і вдячності до наших кращих синів України, яки виборюють незалежність нашої Держави на сході. Святковий концерт підготовлений Радою Церков підняв настрій та мотивацію наших бійців. Від імені керуючого Дніпровською єпархією преосвященного владики Симеона з вітальним словом виступив благочинний міста Марганець отець Тимофій Редько та настоятель Свято-Покровського Храму міста Нікополь отець Павло Черкасов. Виступи лунали також від голови Асоціації УБД Володимира Федорова й від Ради Церков пастора Віктора Хлонь. Гостинці від нікопольців були передані до воїнів за що вони склали щиру подяку, нагородивши подячною грамотою ініціаторів цього заходу.

DSC_0005
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0022
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
DSC_0019
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова
47574225_755375824821242_9011844472325013504_n
Марганецкий очевидец

Православна Нікопольщина

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец