Привітання із Днем місцевого самоврядування та реалії сьогодення…

Новости
0_16c2aa_629c3bfd_orig-width968-height648-border0-titledsc_0025
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Нещодавно, 07 грудня 2018 року наша країна відзначала День місцевого самоврядування в Україні. І ось на офіційному сайті Марганецької міської ради з’явилась публікація стосовно того, що сам Президент України – Петро Олексійович Порошенко, особисто привітав нашого мера – пані Олену Жадько та розповів всім яка вона молодець, та зробила дуже багато для м. Марганець, особливо в області опалення й не тільки.

07-12-18-vitannja2

07-12-18-vitannja1В нашій Державі, якщо робити на посилання на Вікіпедію, то в Україні станом на 1 січня 2017 року, налічується близько 460 міст, 885 селищ міського типу та 28 377 сільських населених пунктів, тобто ми схиляємось до того, що пан Президент не в курсі того, що ж насправді відбувається всюди, особливо у нас, в нашому маленькому шахтарському містечку. І те що зробила пані мер, ще багато років буде навантажувати всіх, особливо у зимовий період, коли всі будуть не в змозі обігрітись, як слід. А ось епізод ток-шоу на телеканалі ZIK від 07 грудня 2018 року: “Народ проти: Між тарифами і корупцією – наказано вижити, про всі ці проблеми”, щодо опалення у місті Марганець розповідає небайдужий містянин та активіст Євгеній Лисак.

І як взагалі можливо вітати людину, яка постійно виступає проти всього українського, яка на першому поверсі виконкому зробила собі капличку Російської православної церкви, а в місті Марганець постійно йде тиск з боку місцевої влади на єдину церкву Київського Патріархату, і це у той час, коли сам Президент робить усе, щоб в Україні була Єдина Помісна Церква.

Також в 2013-2014 роках, коли відбувалась Революція Гідності, пані Жадько разом із тодішнім мером збирала всіх задля того, щоб відправити групу підтримки для Антимайдайну в місто Київ, а в Марганці робила все, аби придушити будь-який рух всього цього.

За ці три роки правління цієї влади на чолі Жадько, кількість мітингів та позовів в суди, було стільки, скільки не було їх за всю історію міста, але дуже прикро, що на чисельні звернення та жалоби, Марганчан, не реагувало керівництво області, а навпаки підтримували, а це громаду обурювало ще більше. В судах лежать десятки, як кримінальних, так і адміністративних позовів, але те, що в державі існує кругова порука, корупція, то надія на справедливість дуже низька, а цим аферисти користуються. Так нещодавно, у вересні цього року судом було винесено два вироки у справі заступника міського голови Олесі Дуплій та начальника відділу екології та землекористування Єгора Соловйова, яких впіймали на хабарі у розмірі 46 тисяч гривень. А саме суд визнав підозрюваних винними та призначив по 6 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади в органах місцевого самоврядування. Також, у жовтні 2018 року, Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області виніс вирок ще одній заступниці мера міста Марганець – Ользі Маргацькій, яку раніше затримали під час отримання хабара. Суд призначив хабарниці штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімальних доходів громадян – тобто 25500 гривень. Ще одне, після знищення й розкрадання КП “Марганецьтепломережа” Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовні вимоги Нікопольської місцевої прокуратури в інтересах держави до Марганецької міської ради та суб’єктів господарювання щодо визнання незаконним та скасування рішення міської ради про надання згоди на проведення експертної оцінки майна та його реалізацію, а також визнання недійсним договору купівлі-продажу майна вартістю понад 2 млн грн. та повернення його територіальній громаді. І ще існує дуже багато подібних справ, особливо які пов’язані з фізичною розправою над тими, хто займається оприлюдненню подібної інформації в маси…

Ми сподіваємось, що залишилось ще трохи, коли прихильники всього старого й радянського відійдуть в небуття, а Україна нарешті буде квітнути і мир буде в кожній домівці…

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец