Рейтинг міста Марганець впав…

Новости
Screenshot_2018-12-11 Рейтинг(1)
Марганецкий очевидец

Як ми зазначали раніше у нашій статті:

Коли влада буде для людей, а не навпаки?!

мер Марганця – Олена Жадько постійно звертає свою увагу на якусь-то відкритість свого правління, але жодного разу в місті не проводились ні обговорень, ні громадських слухань ні по відмові з опаленням, ні ремонт будинків ні ремонт доріг ані розчистку річки і знищення дерев. Небайдужі містяни іноді звертаються до Марганецької міської влади стосовно багатьох наболілих питань через сайт «Доступ до Правди» згідно Закону “Про доступ до публічної інформації”, але місцева влада постійно робить одне й теж саме, спочатку вони довго тягнуть час з відповіддю протягом 20-ти робочих днів, а потім все одно надають неправдиву інформацію.

Олена Анатоліївна згадує про місто Дніпро, яке знаходилося на 20-му місці, проте їх мер – Борис Філатов обіцяв цю ситуацію змінити і він це зробив, не дивлячись на шквал критики, який більш серйозний ніж той, що лунає на адресу Жадько.

Screenshot_2018-12-11 (5) Borys Filatov
Марганецкий очевидец

Протягом трьох останніх років в місті Марганець панує корупція, а хабарі та крадіжки у великому розмірі з боку жадьківської влади стали звичними речами, які посилено намагаються виправити кишенькові засоби ЗМІ. Рішенням судів було визнано хабарників серед держслужбовців. Так 24 вересня 2018 року, Марганецьким судом був оголошений вирок у справі за отримання неправомірної вигоди (хабара) високопосадовцями Марганецької міської ради, а саме заступнику міського голови Дуплій Л.М. та начальнику відділу землекористування та екології Соловйова Є.Ф., а також 10 липня 2018 року, в місті Нікополь на місті злочину, за отримання хабара стосовно житлово-комунальних робіт була затримана поліцією заступника міського голови м. Марганець Маргацька О.М., після чого 09 жовтня 2018 року Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області виніс вирок, а саме за те що пані Маргацька визнала свою провину та співпрацювала з судом й з слідчими органами, їй було призначено узгоджене сторонами покарання у вигляді штрафу у розмірі однієї тисячі п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 25 500 гривень. За будь-яку критику або розголошення цих злочинів місцева влад вчиняє тиск на кожного. Це і звільнення, побиття журналіста, підпал автівки голови Марганецького осередку ГО “Стоп корупції”, а також знесення бігборду з правдивою інформацією. Тобто ніякої прозорості, все заангажоване й куплено.

Ми публікували рейтинг міст України, яку підготувала антикорупційна організація Transparency International, і на початку літа 2018 року, Марганець займав аж 72-ге місце.

Screenshot-2018-6-2 Рейтинг городов
Марганецкий очевидец

І ось нові данні від 11 листопада 2018 року, наш населений пункт опустився у цьому списку і вже знаходиться на 76-ому.

Screenshot_2018-12-11 Рейтинг
Введите подпись

Де 1 – Інформація про работу органів місцевої влади, 2 – Доступ та участь, 3 – Закупівлі, 4 – Житлова політика, 5 – Бюджетування та контракти, 6 – Гранти, виділення фінансів, 7 – Соціальні послуги, 8 – Кадрові питання, 9 – Професійна етика та конфлікт інтересів, 10 – Землекористування та будівельна політика, 11 – Комунальні підприємства, 12 – Комунальне майно та 13 – Освіта.

Тобто жити в Марганці стає все більше і більше цікавішим. Але все залежить тільки від людей. Громада повинна бути громадою. Ми нагадаємо всім, хто забув та не поважає Конституцію України:

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

А у нас виходить те, що одна людина з групою хабарменів творить свавілля, всі ж інші, а саме 46 тисяч містян страждають і не в змозі якось все це зупинити. Тож борітеся – поборете!!! Тільки всі разом й при підтримці Президента України із керівництвом ДніпроОДА ми зможемо подолати всі негаразди.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец