Комунальний край корупції: новорічний подарунок від Марганецького водоканалу…

Новости
19554768_1680426835369848_230105251708172062_n
Марганецкий очевидец

Останнім часом серед населення міста розповсюджується інформація щодо можливого подорожчання послуг з водопостачання та водовідведення. Ми вже неодноразово зазначали в своїх статтях:

На Дніпропетровщині в м. Марганець правоохоронці перевіряють законність тарифів стратегічного підприємства…

Комунальний край корупції: куди «течуть» гроші Марганчан за діяльність керівництва міськводоканалу?

Начальник КП Марганецький водоканал намагається розграбувати підприємство та перетворити його на ЧП Петровенко – Нікополь!

Комунальний край корупції: непрозорість тарифоутворення продовжується

На Дніпропетровщині керівник Марганецького водоканалу проводить непрозорі тендери…

Замовні байки від КП “Марганецьводоканал” на одному з інтернет-видань області…

«НОВЕ ЖИТТЯ» Марганецького водоканалу від «крізіс-менеджера» Петровенко.

що на підприємстві були встановлені непрозорі та дуже високі тарифи при умовах нецільового використання коштів та матеріальних ресурсів серед наближених осіб до пані Петровенко.
Саме за нашими заявами розслідуються справи про «захмарні» тарифи та про призначення пані Петровенко самою собі розміру заробітної плати та премій.

35303805_199263197370564_4710385109918810112_n
Марганецкий очевидец

Ми вже зазначали, що аналізуючи складові тарифу ми бачимо, що в структурі тарифу було закладено дуже багато коштів і на ремонти, і на сплати податків, і на виконання інвестиційних програм. За цей час не зроблено НІЧОГО – крім підвищення заробітних плат для себе та наближених осіб та неймовірного «роздування» штатів УПРАВЛІННЯ з «захмарною» зарплатою ( знов же для працевлаштування наближених осіб). Як приклади – це і заступник керівника з незрозумілих питань, купа юристів, створення якогось штату служби безпеки, прийняття невідомо за що відповідаючого начальника лабораторії з контролю за виробництвом, всілякі старші бухгалтери, заступники начальників відділів… І все це за НАШІ З ВАМИ КОШТИ!
Проаналізуємо де які заробітні плати:
Начальник – 60 тис.грн.
Головний інженер – 40 тис.грн.
Заступник начальника – 25 тис.грн.
ТРИ юриста – по 20 тис.грн
Головний бухгалтер та головний економіст – по 25 тис.грн.
Інженер програміст (цікаво скільки програм зробив?) та інженер з постачання – по 18 тис.грн.
Начальник лабораторії по контролю виробництва, старші бухгалтера – по 15 тис.грн.
Юрист в Дніпропетровську («мертва душа» на підприємстві) – 20 тис.грн.
Це все «ЕЛІТА»!
Ну і для прикладу «обслуга» «ЕЛІТИ» – начальники цехів, головний енергетик – по 10тис.грн., завідуючі лабораторій, інженера цехів, майстри – по 6 тис.грн., слюсарі, електрики, газоелектрозварювальники – по 5 тис.грн., машиністи, лаборанти, хлораторники, фільтрувальники, підсобні робітники – по 3 тис.грн. Як бачимо підприємство дійсно перетворилось на ЧП «ПЕТРОВЕНКО і КО».
І ось новорічний подарунок від пані Петровенко – повідомлення про наміри змінити тарифи.

Screenshot_2018-12-17 Наміри зміни тарифу(3)
Марганецкий очевидец
Screenshot_2018-12-17 Наміри зміни тарифу(4)
Марганецкий очевидец

Джерело скріну: КП МАРГАНЕЦ ВОДОКАНАЛ

Наразі керівник водоканалу вважає, що їй та її найближчому оточенню грошей замало. Пропонується для приватного сектору встановити тариф на водопостачання та водовідведення – 41,7 грн., а для багатоповерхівок – 42,36 грн. Зазначається, що підприємство виконало новий розрахунок тарифів та подало його на затвердження до Дніпропетровської обласної ради. Як що в новій структурі тарифу ми бачимо не дуже значне зростання затрат на матеріали – то дуже цікаве зростання витрат на заробітну плату – за новими розрахунками на заробітну плату потрібно майже 40 (СОРОК) мільйонів гривень!!! Тобто пані Петровенко хоче заявити, що середня зарплата на підприємстві становитиме 10,5 тис.грн.!!! Як ми знаємо, раніше теж вираховували середню температуру по лікарні як суму градусів поділену на кількість хворих. Цікаво – керманичка водоканалу знає заробітні плати працівників??? Судячи з відкритих джерел з 320 чоловік працюючих, основна кількість яких отримує від 3тис.грн. до 10тис.грн., лише з зарплат пані Петровенко та її оточення складатиметься середня зарплата 10 тис.грн. – «ті хто в правильному човні» (наближені особи) по 100 тис.грн. – решта остатки з барського столу!!! А може слід поскорочувати насамперед незрозумілих замів, помів, юристів, службу безпеки, незрозумілих начальників лабораторій та інший «роздутий» штат управління – та переглянути зарплати собі та оточенню??? Може слід припинити протизаконні поїздки на службовому автомобілі додому в Нікополь і використання автівки як особистий транспорт??? А не перекладувати свої забаганки до кишень Марганчан!!!

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» закликає всіх небайдужих об’єднуватись та звертатись до Дніпропетровської обласної ради з вимогою про направлення на підприємство аудиту та притягнення винних до відповідальності.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец