На Дніпропетровщині підприємство-монополіст вирішило громаду зробити жебраками…

Новости

DSC_0070
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

Ми вже неодноразово повідомляли про нескінченне свавілля з боку одного стратегічного підприємства у місті Марганець по відношенню до його жителів, про КП “Марганецьке ВУВКГ” ДОР”.

Нагадаємо, напередодні Свята св. Миколая, а саме у грудні 2016 року Дніпропетровська обласна рада призначає нового керівника КП Марганецьводоканал – «крізіс-менеджера» з міста Нікополь – Петровенко І.Г., після чого навколо цього підприємства з приходом до управління Нікопольської братії починають відбуватися дуже дивні речі – непрозорість формування тарифів, якісь корупційні схеми при закупівлі реагентів та послуг, використання майна територіальної громади як своє власне, захмарні заробітні плати для керівництва та наближених осіб і багато іншого. Відповідати на всі ці запитання пані Петровенко вперто відмовляється, вона постійно переховується, та і потрапити до неї теж неможливо – встановлені двері на другому поверсі адміністративної будівлі, які перешкоджають вільно попасти до приймальні водоканалу на особистий прийом до Ірини Геннадіївни.

35303805_199263197370564_4710385109918810112_n
Марганецкий очевидец

Пластикові двері та вікна для себе куди важливіше нових труб для марганчан…

Друзі давайте всі разом проаналізуємо ситуацію, яка склалась навколо тарифів на воду та водовідведення в м. Марганець.

20 лютого 2017 року на сайті місцевого водоканалу з’явилася інформація про встановлення нових, значно вищих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення. Після чого Марганецька міська рада почала нібито діяти і що вона оскаржує непомірно завищені тарифи на водоспоживання, встановлені міськводоканалом:

02

Джерело скріну: Офіційний інтернет-портал Марганецької міської ради

Далі 22 березня того ж року у Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на якому члени НКРЕКП підтримали пропозицію зняти з розгляду пункт 4.43 – про внесення змін до постанови №1141, та пункт 5.40 – про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року №2868 щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води.

01

Джерело скріну: Офіційний інтернет-портал Марганецької міської ради

Міський голова Олена Жадько замість того, щоб якось дійсно втрутитись у ситуацію та допомогти вирішити всі ці наболіли питання, тільки і робить, що постійно дає лише пусті обіцянки.

15 квітня 2017 року, на офіційному сайті НКРЄ КП, з’являється зовсім інший протокол, згідно з яким марганчани мають сплачувати за послуги підприємства майже на 77% більше. І Марганецька міська рада з цього приводу вирішила підготувати позов в окружний адміністративний суд м. Києва щодо скасування цього протоколу.

03

Джерело скріну: Офіційний інтернет-портал Марганецької міської ради

Але як ми всі бачимо результату від місцевої влади – нуль.

01 вересня 2017 р. Марганецький осередок СТОПКОРу подає заяву про кримінальне правопорушення керівником КП Марганецьводоканал Петровенко щодо незаконно підвищених тарифів на воду та водовідведення, а також стосовно корупції й зловживання владою з боку начальника, а також підроблення документів.

Читайте також: На Дніпропетровщині в м. Марганець правоохоронці перевіряють законність тарифів стратегічного підприємства…

І ось останні новини від пані Петровенко і Ко – повідомлення про наміри змінити тарифи. Мабуть не хватає коштів для особистої зарплатні:

Начальник – 60 тис.грн.
Головний інженер – 40 тис.грн.
Заступник начальника – 25 тис.грн.
ТРИ юриста – по 20 тис.грн
Головний бухгалтер та головний економіст – по 25 тис.грн.
Інженер програміст (цікаво скільки програм зробив?) та інженер з постачання – по 18 тис.грн.
Начальник лабораторії по контролю виробництва, старші бухгалтера – по 15 тис.грн.
Юрист в Дніпропетровську («мертва душа» на підприємстві) – 20 тис.грн.

До речі у кінці липня 2018 року ми змогли потрапити до головного інженера КП Марганецьводоканал Жиліна і небайдужі містяни запитали його щодо тарифу та його ймовірного підвищення, на що він просто попросив піти з його кабінету…

Мабуть вони всі разом просто щось мають з цього підприємства, а також планують використати його у найближчому майбутньому, адже попереду вибори Президента України і швидше за все пані Петровенко спеціально підриває довіру громади до влади, щоб почались якісь мітинги, пікети й навіть радикальні дії з боку місцевого населення і все це в період війни з російським агресором…

Чому деякі народні депутати України разом із заступником голови Дніпропетровської обласної ради заінтересовані в знищені стратегічного підприємства…

Марганецький осередок ГО “Стоп Корупції” звертається до Президента України Порошенко П.О., Прем’єра міністра Гройсман В.Б. та Голови Верховної Ради Парубія А.В. взяти ці всі питання щодо тарифів та якості води під особистий контроль, а також до Голови СБУ Грицака В.С., Генерального прокурора України Луценко Ю.В., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. порушити кримінальну справу за підрив авторитету та престижу органів державної влади.

Задля проведення порядку на підприємстві КП Марганецьводоканал просимо Голову Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О. створити комісію з перевіркою питання стосовно необґрунтованого підвищення тарифів, а також відсторонити від посади начальника комунального підприємства „Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” Дніпропетровської обласної ради” Петровенко І.Г.

PS.. Ось і робіть висновки чому це вигідно міському голові Олени Жадько, яка тільки обіцяє, а нічого так і не зробила? Чому мовчки спостерігає за тарифами Народний депутат України Валентин Дідич? Друзі закликаємо до об’єднання та боротьби за наші права! БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец