Чому влада в місті стала ХАМСЬКА?

Новости
48419608_567211273744570_8726598759141605376_n
Марганецкий очевидец

На шпальтах Марганецького пабліку #Небайдужі ┃Марганець з’явилась публікація Анатолія Малого, щодо охорони міської новорічної ялинки. А саме, на це дійство з міського бюджету, згідно Prozorro, направлено 37 000₴,

48392778_567211267077904_7718653312970522624_n

але як виявляється, робітникам бюджетних організацій добровільно пропонують чергувати біля цих “прикрас” безкоштовно. Тендітні дівчата на одинці ходять площею, наражаючись на небезпеку і вони зовсім не в спромозі зробити хоч щось наприклад проти чоловіків на підпитку. І якщо щось, не дай Господь трапиться з цими дівчатами, влада одразу ж зніме з себе відповідальність, бо в них нема цих обов’язків в посадових інструкціях, а також ніяких наказів стоосовно цього теж нема. Та й взагалі, ми впевненні, якщо з цими працівниками відбудеться який-то нещасний випадок, то можновладці будуть заперечувати, що ця людина виконувала наказ керівництва. Також ми переконані, що їм не виплачують за цей додатковий вид робіт. Тобто для міського голови Жадько всі підлеглі – це раби.

Після того, як небайдужі містяни підняли цю тему у соціальних мережах, марганецькі держслужбовці повели себе ганебно, вони почали ображати людей.

Screenshot_2018-12-22 (7) #Небайдужі ┃Марганець

Screenshot_2018-12-22 (9) #Небайдужі ┃Марганець

Згідно договору між відділом культури та поліцією охорони ми бачимо, що за цю роботу виділено 37 000₴. Відповідно до протоколу узгодження договірної ціни вартість за одну годину охорони складає 100₴. Не важко порахувати, що з моменту укладання договору з 10.12.2018 р. по 31.12.2018 р. поліція охорони зобов’язана охороняти 370 годин, тобто за словами працівників виконкому, це з 17-ої години вечора до 8-ої години ранку, а також в вихідні та святкові дні. Але взявши в руки калькулятор та календар, ми бачимо, що мінімум 20 годин по вихідним будуть працювати безкоштовно робітники виконкому. Високопосадовці замість того, щоб пояснити все в культурній формі мешканцям, дозволяють собі лише хамські висловлювання.

Найбільш активні з них це – родина Мухіних, пан Андрій Приймак та вже звільнена хабарниця Ольга Маргацька…

Але згідно Наказу “Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування” державні службовці повинні терпляче та з повагою відповідати на поставлені їм питання.

5. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування під час виконання своїх посадових обов’язків зобов’язані неухильно дотримуватись загальновизнаних етичних норм поведінки, бути доброзичливими та ввічливими, дотримуватись високої культури спілкування (не допускати використання нецензурної лексики, підвищеної інтонації), з повагою ставитись до прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина, об’єднань громадян, інших юридичних осіб, не проявляти свавілля або байдужість до їхніх правомірних дій та вимог.
Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування повинні запобігати виникненню конфліктів у стосунках з громадянами, керівниками, колегами та підлеглими.
8. Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування мають дбати про авторитет державної служби і служби в органах місцевого самоврядування, а також про позитивну репутацію державних органів та органів місцевого самоврядування, що включає дотримання правил етикету, належного зовнішнього вигляду, забезпечення високої якості роботи, встановленого внутрішнього службового розпорядку.

Ми розуміємо, що наша місцева влада вже зовсім знахабніла, вона не тільки не виконує сумлінно свою роботу, бере хабарі, розповсюджуючи корупцію в Марганці так ще і простим мешканцям сідає на голову, ображаючи всіх підряд.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.