Марганчанин просить допомоги, щоб побороти рак…

Новости

Screenshot_2018-12-27 Олександр просить допомоги, щоб побороти рак(1) Олександр у свої 49 років вже 10 з них намагається остаточно здолати діагноз множинна мейлома С90.0 3 ст. по Дьюрі- Сальмон генералізована форма з ураженням плоских кісток скилет.

«З 2008 року проходжу кожні два місяці курси ПХТ (хіміотерапії) в місті Дніпрі в відділенні онкогематології. Всі ці роки наша сім’я всіляко намагалася впорається сама. Всі препарати, купували самі. Але зараз стан погіршується і хімії доводиться проходить частіше, грошей вже просто немає. А жити дуже хочеться. Тому довелося переступити через свою гординю і звернеться за допомогою до небайдужих до горя», – каже Саша

«Поки я намагаюсь з усіх сил радіти кожному дню в своєму житті і вірити в людську доброту, яка допоможе мені зібрати потрібну суму і перемогти в цій війні зі смертю. На жаль, лікування дуже дороге, і таких грошей самому мені годі й шукати. А без грошей (як не страшно це звучить) я приречений», – додає чоловік.

Реквізити для допомоги:

Карта Ощадбанку 5167 4901 1181 4191 Козирь Олександр Сергійович

Джерело: ТСН

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
Слова благодарности…

Фото: Дарьи Ждановой На официальной странице волонтера и музыканта Юлии Морозовой в Facebook появилась публикация-благодарность всем тем, кто помог провести Благотворительную акцию “РАзом” в помощь 10-летнему Ратмиру Козаченко:

Новости
ТАНЦЫ НА СЛЕЗАХ…

В воскресенье примерно в одно и тоже время, в городе начались сразу три общественных мероприятия, два из которых носили сугубо агитационный характер двух кандидатов в народные депутаты и одно мероприятие, в центральном парке Островского – благотворительный сбор средств для лечения ребенка.

Новости
ПРИМАРИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ ВИБОРЧОГО ОКРУГУ № 40

На шпальтах відомого видання з’явилась публікація про наших кандидатів у нардепи.