Звіт про роботу мера за 2018 рік…

Новости

original Ось і закінчується 2018 рік. Давайте згадаємо, як ми його провели і які висновки були зроблені. Найактуальніше питання, яке залишається для нашого міста – це теплопостачання. За інформацією ДТЕК Марганець в 2016 році без належної підготовки відмовився від центрального опалення. Тобто вони були не в змозі оперативно і максимально повно інформувати населення про ситуацію з електромережами та проводити свої роботи в режимі 24/7. Аварійні та позаштатні відключення почастішали, коли почалися навантаження на електричні мережі, які не були до цього підготовлені і зросли в 2 рази. Пані Жадько в свою чергу дуже красиво піариться на децентралізації опалення та прокладанні 4,5 кілометрів нових труб. Підсумок: 1. Продовжуються проблеми з електропостачанням, немає стабільно-допустимої напруги та перекопане все місто. 2. Нестерпний запах від спалювання пелетів в житлових районах а місцеві екологи це замовчують. 3. Ще залишилися ті Марганчани, які потребують фінансової допомоги для встановлення опалення.

Довгоочікуваний ремонт центральних вулиць в місті. Вулиця Єдності (колишня вул. Радянська) не зовсім дороблена, поруч із зупинкою “Стара поліклініка” відсутнє тротуарне покриття. Вулиця Гідності (колишня вул. Куйбишева), ремонт якої так чекали і планували виконати його за 8 млн. ₴, в наслідок зробили за 16 млн. ₴. Перед початком ремонтних робіт вирубались здорові дерева горіха нібито для розширення вулиці. Підсумок: 1. Вулиця Єдності не дороблена. 2. На вулиці Гідності взагалі відсутні тротуари, гори будівельного сміття і пеньки від поцуплених дерев. 3. Все зроблено дорого для громади і неякісно.

Медицина в місті. Йде повним ходом ремонт дитячого інфекційного відділення, хоча педіатрії в Марганці вже немає. Вона була знищена два роки тому. Всіх дітей відправляють на лікування в місто Дніпро. Але Марганецька влада хвалитися якимись досягненнями в цій сфері. Вони придбали аж один мікроскоп, як ніби то ми живемо в 18 столітті. Подібне обладнання вже давно не актуально. Амбулаторії міста, які повідкривали, абсолютно не обладнані, в них панує бардак, система Helsi не використовується містянами, всюди живі черги. Аналізи приймаються раз на тиждень. Батьки з дітьми для повноцінного лікування змушені їхати в сусідні міста і витрачати великі гроші на обстеження й медичні маніпуляції. Можновладці, собі рідненькім виділили гроші на премії та надбавки… Тобто виконком вирішив збільшити свою заробітну плату майже на 30%, а лікарям лише на дев’ять місяців… але є інформація що ця сума і буде використовуватися весь рік, тобто Жадько і її команда хочуть зменшити штат лікарні… Ми бачимо, що на фоні підвищення цін та мінімальної заробітної плати кошти на медицину зменшуються. Зрівнюючи витрати з 2017 роком, у 2018 була виділена сума на 6 % менше, а у 2019 планується ще скоротити на 21%, тобто відбувається умисне знищення охорони здоров’я.

49103469_2221021951490324_8547018308115759104_n

Команда міського голови вимагає скорочення, але новий керівник лікарні став на захист колективу, а колектив стоїть горою за керівника. Підсумок: 1. Безкоштовне медичне обслуговування в Марганці пропонується не в повному обсязі. 2. Дітей в місті не лікують, а це говорить про те, що майбутнього у Марганця немає.

Щодо корупції в місті. У вересні цього року судом було винесено два вироки у справі щодо заступника міського голови Олесі Дуплій та начальника відділу екології та землекористування Єгора Соловйова, яких впіймали на хабарі у розмірі 46 тисяч гривень. Вони вимагали ці гроші для встановлення МАФів. Суд тягнувся два роки і лише у 2018 після втручання Марганецького СТОПКОРу та активістів Суд визнав підозрюваних винними та призначив по 6 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади в органах місцевого самоврядування. Наразі всі чекають на апеляцію, щоб закріпити це рішення.
Також 9 жовтня Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області виніс вирок ще одній заступниці мера міста Марганець Ользі Маргацькій, яку раніше затримали під час отримання хабара. Суд призначив хабарниці штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімальних доходів громадян – тобто 25500 гривень.

За цей рік влада заробила собі грошей на розкраданні КП Тепломережа. Також планувалось продати подаровану прибирально-підмітальну машину вартістю 7 млн. ₴. Тобто хотіли збути за копійки або подарувати, але після втручання ГО “Стоп корупції” м. Марганець, господарський суд Дніпропетровської області скасував рішення про продаж майнового комплексу комунального підприємства, а ще з цього приводу розглядається кримінальна справа по якій незабаром будуть підозри, а машина залишилась і працює задля наведення чистоти на вулицях нашого міста.

Отже 2018 рік для громади обійшовся в дуже кругленьку суму. Обіцяного пляжу немає – зарито в болото 43 млн. ₴. На безглуздий благоустрій викидаються величезні суми грошей, наприклад: фарбування бордюр в триколор обійшлася всім в 135 тис. Вирубка здорових дерев і погіршення екології в місті призвело до послаблення здоров’я Марганчан і збільшення витрат коштів на лікування. Досі не вирішене питання з тарифами КП Марганецьводоканал. Нас штучно роблять жебраками і залежними від кожної краплі води. У нас тарифи, як в пустелі. А у новому році буде ще підвищення. Міська влада разом із Народним депутатом України Дідичем мовчать та нічого не роблять проти свавілля з боку водоканалу по відношенню до населення. Мабуть тому що у них свої домовленості щодо цього підприємства.

У владі перебувають хабарники і брехуни. Пані Жадько і Ко планують в майбутньому, судячи зі свого звіту продовжити час своєї влади на необмежений термін. Незрозуміло чому мер звітувала про 2018 р. а прописала і 2015 і 2021 ?… це як кажуть повний вінегрет… І коні і люди. Чому міський голова звітувала з 2015 по 2021 тому що за 2018 р., Жадько немає нічого сказати бо витрачено і кошти з податків, які зібрали в місті і частину податків, а також кошти всієї області й навіть субвенції з державного бюджету… а по факту сказати нічого… Незрівнянно з того що було зроблено з тим скільки це коштує ось і робіть висновки. Всі свої довгобуди, вони збираються втілити в життя за рахунок громади, накручуючи щомісяця кошторис, починаючи з однієї суми і закінчуючи в три рази більшою. І все це робить мер при підтримці 20 депутатів, всі вони разом знищують наше місто.
Сподіваємося, що 2019 рік стане переломним для нашого міста і до влади прийдуть ті, хто дійсно любить наш Марганець й знайде спосіб залучити в місто інвестиції та зробити комфортним життя Марганчан.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец