Звіт про роботу мера за 2018 рік…

Новости

original Ось і закінчується 2018 рік. Давайте згадаємо, як ми його провели і які висновки були зроблені. Найактуальніше питання, яке залишається для нашого міста – це теплопостачання. За інформацією ДТЕК Марганець в 2016 році без належної підготовки відмовився від центрального опалення. Тобто вони були не в змозі оперативно і максимально повно інформувати населення про ситуацію з електромережами та проводити свої роботи в режимі 24/7. Аварійні та позаштатні відключення почастішали, коли почалися навантаження на електричні мережі, які не були до цього підготовлені і зросли в 2 рази. Пані Жадько в свою чергу дуже красиво піариться на децентралізації опалення та прокладанні 4,5 кілометрів нових труб. Підсумок: 1. Продовжуються проблеми з електропостачанням, немає стабільно-допустимої напруги та перекопане все місто. 2. Нестерпний запах від спалювання пелетів в житлових районах а місцеві екологи це замовчують. 3. Ще залишилися ті Марганчани, які потребують фінансової допомоги для встановлення опалення.

Довгоочікуваний ремонт центральних вулиць в місті. Вулиця Єдності (колишня вул. Радянська) не зовсім дороблена, поруч із зупинкою “Стара поліклініка” відсутнє тротуарне покриття. Вулиця Гідності (колишня вул. Куйбишева), ремонт якої так чекали і планували виконати його за 8 млн. ₴, в наслідок зробили за 16 млн. ₴. Перед початком ремонтних робіт вирубались здорові дерева горіха нібито для розширення вулиці. Підсумок: 1. Вулиця Єдності не дороблена. 2. На вулиці Гідності взагалі відсутні тротуари, гори будівельного сміття і пеньки від поцуплених дерев. 3. Все зроблено дорого для громади і неякісно.

Медицина в місті. Йде повним ходом ремонт дитячого інфекційного відділення, хоча педіатрії в Марганці вже немає. Вона була знищена два роки тому. Всіх дітей відправляють на лікування в місто Дніпро. Але Марганецька влада хвалитися якимись досягненнями в цій сфері. Вони придбали аж один мікроскоп, як ніби то ми живемо в 18 столітті. Подібне обладнання вже давно не актуально. Амбулаторії міста, які повідкривали, абсолютно не обладнані, в них панує бардак, система Helsi не використовується містянами, всюди живі черги. Аналізи приймаються раз на тиждень. Батьки з дітьми для повноцінного лікування змушені їхати в сусідні міста і витрачати великі гроші на обстеження й медичні маніпуляції. Можновладці, собі рідненькім виділили гроші на премії та надбавки… Тобто виконком вирішив збільшити свою заробітну плату майже на 30%, а лікарям лише на дев’ять місяців… але є інформація що ця сума і буде використовуватися весь рік, тобто Жадько і її команда хочуть зменшити штат лікарні… Ми бачимо, що на фоні підвищення цін та мінімальної заробітної плати кошти на медицину зменшуються. Зрівнюючи витрати з 2017 роком, у 2018 була виділена сума на 6 % менше, а у 2019 планується ще скоротити на 21%, тобто відбувається умисне знищення охорони здоров’я.

49103469_2221021951490324_8547018308115759104_n

Команда міського голови вимагає скорочення, але новий керівник лікарні став на захист колективу, а колектив стоїть горою за керівника. Підсумок: 1. Безкоштовне медичне обслуговування в Марганці пропонується не в повному обсязі. 2. Дітей в місті не лікують, а це говорить про те, що майбутнього у Марганця немає.

Щодо корупції в місті. У вересні цього року судом було винесено два вироки у справі щодо заступника міського голови Олесі Дуплій та начальника відділу екології та землекористування Єгора Соловйова, яких впіймали на хабарі у розмірі 46 тисяч гривень. Вони вимагали ці гроші для встановлення МАФів. Суд тягнувся два роки і лише у 2018 після втручання Марганецького СТОПКОРу та активістів Суд визнав підозрюваних винними та призначив по 6 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади в органах місцевого самоврядування. Наразі всі чекають на апеляцію, щоб закріпити це рішення.
Також 9 жовтня Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області виніс вирок ще одній заступниці мера міста Марганець Ользі Маргацькій, яку раніше затримали під час отримання хабара. Суд призначив хабарниці штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімальних доходів громадян – тобто 25500 гривень.

За цей рік влада заробила собі грошей на розкраданні КП Тепломережа. Також планувалось продати подаровану прибирально-підмітальну машину вартістю 7 млн. ₴. Тобто хотіли збути за копійки або подарувати, але після втручання ГО “Стоп корупції” м. Марганець, господарський суд Дніпропетровської області скасував рішення про продаж майнового комплексу комунального підприємства, а ще з цього приводу розглядається кримінальна справа по якій незабаром будуть підозри, а машина залишилась і працює задля наведення чистоти на вулицях нашого міста.

Отже 2018 рік для громади обійшовся в дуже кругленьку суму. Обіцяного пляжу немає – зарито в болото 43 млн. ₴. На безглуздий благоустрій викидаються величезні суми грошей, наприклад: фарбування бордюр в триколор обійшлася всім в 135 тис. Вирубка здорових дерев і погіршення екології в місті призвело до послаблення здоров’я Марганчан і збільшення витрат коштів на лікування. Досі не вирішене питання з тарифами КП Марганецьводоканал. Нас штучно роблять жебраками і залежними від кожної краплі води. У нас тарифи, як в пустелі. А у новому році буде ще підвищення. Міська влада разом із Народним депутатом України Дідичем мовчать та нічого не роблять проти свавілля з боку водоканалу по відношенню до населення. Мабуть тому що у них свої домовленості щодо цього підприємства.

У владі перебувають хабарники і брехуни. Пані Жадько і Ко планують в майбутньому, судячи зі свого звіту продовжити час своєї влади на необмежений термін. Незрозуміло чому мер звітувала про 2018 р. а прописала і 2015 і 2021 ?… це як кажуть повний вінегрет… І коні і люди. Чому міський голова звітувала з 2015 по 2021 тому що за 2018 р., Жадько немає нічого сказати бо витрачено і кошти з податків, які зібрали в місті і частину податків, а також кошти всієї області й навіть субвенції з державного бюджету… а по факту сказати нічого… Незрівнянно з того що було зроблено з тим скільки це коштує ось і робіть висновки. Всі свої довгобуди, вони збираються втілити в життя за рахунок громади, накручуючи щомісяця кошторис, починаючи з однієї суми і закінчуючи в три рази більшою. І все це робить мер при підтримці 20 депутатів, всі вони разом знищують наше місто.
Сподіваємося, що 2019 рік стане переломним для нашого міста і до влади прийдуть ті, хто дійсно любить наш Марганець й знайде спосіб залучити в місто інвестиції та зробити комфортним життя Марганчан.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *