Хто людей питає, той і розум має…

Новости
04.01.2019
Марганецкий очевидец

У кожному місті центр є центр. Він є візитівкою містян. Що можна сказати про наш Центр? Марганцем керують люди, які переоцінюють свою значність. Сквер ім. Шевченко постійно стоїть в непроглядній пітьмі і повільно перетворюється в покинутий пустир, а виконком сяє всіма барвами веселки. Хоча повинно бути якраз навпаки. Пріоритетом є люди, тому для них повинно горіти світло і “ватної” місцевої владі не зрозуміти, що Кобзарю необхідно віддавати шану. Він зобов’язаний бути при світлі. Ми вирішили сьогодні, ввечері о 18:00 пройтися алеєю скверу і показати всю абсурдність цієї ситуації. У цьому місці гуляла молодь і діти, але на жаль на відео ви цього не побачите, дуже темно, особливо на дитячому майданчику. Але ж раніше, всього пару років тому тут працювали ліхтарі. Все літо ми зверталися до Марганецького виконкому, щоб вирішити дану проблему, на що нам відповідали, що немає коштів на заміну лампочок. Може громаді вже пора почати вирішувати, що важливіше для міста: пофарбувати в триколор бордюр або купити світлодіодні лампи?!

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці держслужбовці, яких звинувачують у хабарництві, намагаються позбавитись місцевих суддів…

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Сьогодні, 14 травня 2019 року об 11 годині відбулось чергове судове засідання відносно заступника Марганецького міського голови Дуплій Л.М. та начальника відділу землекористування та екології Марганецької міської ради Соловйова Є.Ф. за одержання неправомірної вигоди (хабаря) 15 вересня 2016 року в розмірі 46 тисяч гривень.

Новости
В місті Марганець виникла надзвичайна ситуація!

Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова Надзвичайна ситуація (НС) — порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об’єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою, епідемією, стихійним лихом, епізоотією, епіфіотією, великою пожежею, із застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат, а також велике зараження людей і …

Новости
12 травня – День матері

Марганецкий очевидец