І знов перемога! Дякуємо всім за підтримку!

Новости

1471170454_20140422185037nСьогодні в м. Дніпро пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу освіти Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР в конкурсі приймали участь два претендента Куржанова Наталія Іванівна і Прутка Ірина Анатоліївна.

Наталія Іванівна пропрацювала 43 роки, з яких 15 років на посаді директора Марганецької ЗОШ l-lll ступенів № 3 Марганецької міської ради. Вчитель вищої категорії, звання “вчитель -методист “, Відмінник освіти України, за розвиток шкільної освіти нагороджено знаком Василя Сухомлинського. Куржанова Н.І. – це не тільки вчитель, а і патріот, принципова людина, волонтер та політичний і громадський діяч.

45434277_1425190957583714_8517014787572367360_n
Марганецкий очевидец

Нагадаємо 3 січня 2018р. Куржанову Н.І. в порушення законодавства України було звільнено з посади директора Марганецької ЗОШ l-lll ступенів № 3 Марганецької міської ради, лише через те що міський голова м. Марганець Жадько зневажає все Українське!!!

На захист Куржанової встали активісти, волонтери, депутати всіх рівнів, та багато небайдужих мешканців нашого міста.

Читайте також: БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

Членами комісії були: Лук’яненко В.В. Гиренко Л.А., Прохоренко В.А., Максимішіна Л.І. Гравченко А.Ю., Жданов А.А., Сиченко В.В., Гарнюк Л.Г., Лозова О.Ю.

Куржанова Наталья Іванівна переконала більшість членів комісії, які проголосували наступним чином за – 6, проти – 2 (Максимішіна Л.І. і Гравченко А.Ю. працюють у КЗО Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР)

За Прутка І.А. проголосували: за – 2, проти – 5 утрималась – 1.

Ми також вітаємо Наталію Іванівну з перемогою на конкурсі та бажаємо плодовитої праці у цьому закладі!

P.S. Працівники КЗО Марганецький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр ДОР: Прутка І.А., Максимішіна Л.І. і Гравченко А.Ю. приймали участь у всіх підозрілих фінансових операціях, про що ми розповімо трохи пізніше у наших наступних публікаціях.

ГО «Стоп Корупції» м. Марганець

stopkor.marganets@ukr.net

(066) 634 86 82

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці знов суперечки щодо соціальних перевезень, підвищення тарифів на вивіз сміття та інше на черговому засіданні виконкому…

22 травня 2019 року відбулося чергове засідання Марганецького виконкому на якому було розглянуто 31 проект рішень, а саме питання щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І квартал 2019 року та Про організацію та фінансове забезпечення таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста …

Новости
Перед початком літнього відпочинку поліцейські закликали батьків пильніше слідкувати за дітьми

«24 та 31 травня пролунають «останні дзвоники» в школах Дніпропетровщини, після чого діти підуть на літній відпочинок. Під час святкування «останнього дзвоника» і випускних вечорів поліція закликає дорослих провести попереджувальні бесіди з дітьми для недопущення надзвичайних подій» – звернулася до батьків начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в …

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: СУЧАСНА ШКОЛА – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Енергоефективність, креативний дизайн, сучасні технології, доступність. За цими принципами нового освітнього простору, який створює Дніпропетровська ОДА, ведуться активні роботи у школі №9 у Марганці. Закінчується оновлення фасаду. Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман ознайомився з ходом реконструкції школи.