Спалені автівки, побиття і погрози: як у Марганці намагаються перешкодити викриттю корупційних схем та оборудок

Новости
0_165697_fea1d541_orig-width904-height491-border0-titlecorruption
Марганецкий очевидец

Журналіста Володимира Садикова та його колег з осередку марганецького осередку ГО “Стоп Корупції” знають далеко за межами Дніпропетровської області. Його фото облетіли сторінки соціальних мереж, а сам Володимир довго оговтувався у лікарні після зухвалого побиття.

DSC_0610
Марганецкий очевидец. Фото: Надії Садикової

«Володимир Садиков увійшов до так званого списку Гандзюк. І він в цьому списку, що дійсно оці всі проблемні питання не вирішуються, і є… остерігаємся за життя і таке інше», – розповідає представник регіонального осередка ГО «Стоп Корупції» м. Марганець Сергій Хникін, – «Але завдяки тому, що ми не самі, є підтримка людей… То руки не опускаємо і продовжуємо боротись. Правда переможе!».

А от пану Хникіну – спалили автівку. Як і його колезі – Роману. До речі, неймовірно, але працюючи у місцевому водоканалі, Хникін постійно викриває корупційні схеми та оборудки власного керівництва.

vodokanal_marg
Марганецкий очевидец. Фото: Володимира Садикова

«Погрози звільнення з боку керівництва, тому що я займаюсь цими розслідуваннями і намагаюсь всіляко перешкоджати їхній корупційній діяльності – це постійно. На мене намагаються якісь незрозумілі перевірки направляти… Але я завжди кажу – якщо за душею немає ніякого криміналу, то людям відкрито і чесно дивитись в очі, і немає проблем в тому, щоб відстоювати», – зазначає активіст.

Попри нелегкі умови роботи, Марганецький осередок виявляє такі зухвалі та гучні історії, що дивуються навіть у столиці.

Одна з найяскравіших справ у Марганці в цьому році – це розслідування «СтопКору» стосовно придбання житла за державні кошти для дітей-сиріт. Було придбано будинки, на які, за даними правозахисників, підроблено документи в порушення Постанови Кабміну, згідно житлових та інших площ, і завищено ціну майже вдвічі. З цього приводу проходить досудове розслідування, наразі проводяться експертизи, і ця справа інтенсивно розслідується. Тому сподіваємся, що скоро вона дійде певного логічного завершення.

«СтопКор» слідкуватиме за цим процесом. Подробиці найбільш резонансних розслідувань «Стоп Корупції» на місцях – у матеріалі Наталії Мальцевої:

Джерело: Інформаційний портал «СтопКор»

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости
В Марганці знов суперечки щодо соціальних перевезень, підвищення тарифів на вивіз сміття та інше на черговому засіданні виконкому…

22 травня 2019 року відбулося чергове засідання Марганецького виконкому на якому було розглянуто 31 проект рішень, а саме питання щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за І квартал 2019 року та Про організацію та фінансове забезпечення таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти міста …

Новости
Перед початком літнього відпочинку поліцейські закликали батьків пильніше слідкувати за дітьми

«24 та 31 травня пролунають «останні дзвоники» в школах Дніпропетровщини, після чого діти підуть на літній відпочинок. Під час святкування «останнього дзвоника» і випускних вечорів поліція закликає дорослих провести попереджувальні бесіди з дітьми для недопущення надзвичайних подій» – звернулася до батьків начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в …

Новости
ОЛЕГ КУЖМАН: СУЧАСНА ШКОЛА – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ

Енергоефективність, креативний дизайн, сучасні технології, доступність. За цими принципами нового освітнього простору, який створює Дніпропетровська ОДА, ведуться активні роботи у школі №9 у Марганці. Закінчується оновлення фасаду. Перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман ознайомився з ходом реконструкції школи.